Příběhy našich zákazníků

Všechny příběhy našich zákazníků

Aleš Reho: Není nic důležitějšího, než rodina

Aleš Reho: Není nic důležitějšího, než rodina
Rodina a fotografie mají jedno společné. Obojí je svým způsobem odkaz dalším generacím. A přesně to ví také manželé Naďa a Aleš Rehovi. Fotografie pro ně byly důležité odjakživa, ale teprve s narozením dětí pochopili, jak moc může CEWE FOTOKNIHA pro člověka znamenat.
Celý příběh

Martincovi: CEWE FOTOKNIHA je úžasný nástroj

Naďa Martincová: CEWE FOTOKNIHA je úžasný nástroj pro zachování vzpomínek
Manželé Martincovi jsou spolu již 42 let, a jak sami s úsměvem říkají, nehnou se od sebe ani na krok. Nejraději společně cestují, objevují a ochutnávají vše nové. Naďa a Jan Martincovi rádi vzpomínají na všechny krásné chvíle díky CEWE FOTOKNIZE.
Celý příběh

Názory našich zákazníků na CEWE FOTOKNIHU

Názory zákazníků

Nicole K.
23. leden 2017

Kniha jako dárek pro přítele

CEWE fotoknihu jsem darovala příteli k 30. narozeninám. Fotky pro mě znamenají krásné vzpomínky, které člověk měl možnost prožít. Z toho důvodu jsem se rozhodla pro vytvoření fotoknihy, kde bude mít přítel všechny vzpomínky pohromadě, od narození až po současnost

Lenka B.
13. ledna 2017

První CEWE FOTOKNIHA byla ve formátu XL

Svou první fotoknihu jsem vytvořila již před šesti-sedmi lety a byla to kniha XL formátu. Moc jsem se na ní těšila a netrpělivě očekávala balíček. Od té doby jsem CEWE FOTOKNIZE věrná. Vyzkoušela jsem samozřejmě i jiné formáty a vždy jsem byla maximálně spokojená. Nedá se říci, který formát je lepší, záleží co je tématem, pro koho je kniha určena apod.
Vzpomínám si, jak byl software na výrobu knihy před šesti lety 'jednoduchý', ale pomalu se vylepšoval a spousta vychytávek, které jsem si v té době přála, aby existovaly se pomalu objevovaly v každé nové aktualizaci. V tuto chvíli je jen velmi málo věcí, které by chtěly ještě vylepšit. Navíc je to systém lehce ovladatelný pro každého, není složitý a s trochou počáteční trpělivostí je zvládne téměř každý.
Jen bych ocenila, kdyby si společnost více považovala stálých zákazníků a více je odměňovala za to, že jsou jim zákazníci věrní.

Každopádně přeji, aby jste měli spokojené zákazníky a dělali stále kvalitní fotoknihy.

Ladislav M.
4. prosinec 2016

Kronika společného života

Naše kniha je průřezem nového společného života. Se současnou manželkou jsme se poznali na vojně a osud nás rozdělil, oba jsme měli své rodiny. Po třech desítkách let si osud opět pohrál a my začali společnou cestu. V knize jsou odlehčenou formou zachyceny některé okamžiky naše i našich blízkých za osm let.

Další recenze