Příběhy našich zákazníků

Všechny příběhy našich zákazníků

Aleš Reho: Není nic důležitějšího, než rodina

Aleš Reho: Není nic důležitějšího, než rodina
Rodina a fotografie mají jedno společné. Obojí je svým způsobem odkaz dalším generacím. A přesně to ví také manželé Naďa a Aleš Rehovi. Fotografie pro ně byly důležité odjakživa, ale teprve s narozením dětí pochopili, jak moc může CEWE FOTOKNIHA pro člověka znamenat.
Celý příběh

Martincovi: CEWE FOTOKNIHA je úžasný nástroj

Naďa Martincová: CEWE FOTOKNIHA je úžasný nástroj pro zachování vzpomínek
Manželé Martincovi jsou spolu již 42 let, a jak sami s úsměvem říkají, nehnou se od sebe ani na krok. Nejraději společně cestují, objevují a ochutnávají vše nové. Naďa a Jan Martincovi rádi vzpomínají na všechny krásné chvíle díky CEWE FOTOKNIZE.
Celý příběh

Názory našich zákazníků na CEWE FOTOKNIHU

Názory zákazníků

Denisa V.
5. září 2016

Moje první CEWE FOTOKNIHA

Objednala jsem CEWE FOTOKNIHU poprvé, je to tedy moje prvotina. Doufám, že s každou další CEWE FOTOKNIHOU bude její kvalita a obsah z mé strany jen a jen lepší!!

Helena C.
26. srpna 2016

CEWE FOTOKNIHY mi umožňují zachování vzpomínek

Moje první sestavená fotokniha byla věnovaná synovi, který se od útlého dětství věnuje výtvarnému a hudebnímu umění. Sestavila jsem v ní jeho výtvarné i hudební úspěchy od prvního namalovaného obrázků, výstav ve škole, prvního veřejného vystoupení i jeho první usednutí ke klavíru a varhanám. A protože v jeho 13 letech se jeho hudební zájem stále navyšuje, určitě budu jeho úspěchy ve fotoknihách dokumentovat i nadále.

Pro první fotoknihu jsem zvolila čtvercový formát s měkkou vazbou, mat. Druhá mnou vytvořená fotokniha byla sestavena pro vzpomínku na naši rodinnou letní dovolenou v Řecku. Pro tuto fotoknihu jsem zvolila formát A4 s tvrdou vazbou s možností přidání listů navíc, lesk. Třetí fotokniha byla sestavena pro synovce jako připomenutí jeho části života, který prožil se svými nejbližšími, než se osamostatnil a založil si svůj nynější život.

Pro tuto fotoknihu jsem zvolila opět formát A4 s tvrdou vazbou, mat. Tato kniha je právě ve výrobě… Cewe fotoknihy mi umožňují zachování vzpomínek na určité životní období podle prožitých událostí… Určitě budu fotoknihy využívat i nadále… V závěru přeji Vaší společnosti hodně nápadů a spokojených zákazníků.

Jiří Pavlík
23. květen 2016

Nejlepší cesta, co dělat s fotkami

Fotoknihu jsem viděl u syna. Se ženou jsme se shodli, že to je asi nejlepší cesta co dělat s fotkami z digitálních foťáků. Je to moderní varianta původních fotoalb.

Další recenze