KATKA KRÁLOVÁ: CEWE FOTOKNIHA JE JEDEN Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH VÁNOČNÍCH DÁRKŮ

Čtrnácté výročí jejich vztahu pro oba strašně moc znamená. „Vážím si toho, že jsme prožili spolu to dobrý i to špatný,“ říká Katka Králová, která sestavila CEWE FOTOKNIHU s fotografiemi od seznámení po svatbu. Vznikla tak podrobná kronika jejich vztahu. „Za pár desítek let se může stát, že se nás vnoučata zeptají, jak jste se poznali. Podáme jim naši knihu a začneme vyprávět,“ dodává Jarda Král.

Díky knize není nic snazšího, než si prolistovat celým jejich vztahem prakticky od začátku. „I kdybych si vzpomněl nebo narazil na horší období našeho vztahu, tak si prolistuju knihu a uvědomím si všechny zážitky, které jsme spolu prožili,“ říká Jarda.

Rodina Královi Manželé Královi

Když byla Katka ještě malá, tak milovala, když jí maminka vyndala ze skříně krabici s fotkami. Ráda si prohlížela, jak vypadali její rodiče, když byli hodně mladí, a co zažili. Vadilo jí ale, že u fotek nebylo napsané místo, kde byli, kolik jim bylo let a další informace. „Na CEWE FOTOKNIZE je skvělé, že můžete dát ke každé fotce popisek. Až tu jednou nebudeme, tak budou naše děti a vnoučata vše vědět,“ vysvětluje Katka.

Oba se shodují na tom, kdy rozhodně otevřou svou knihu. „Každý rok na výročí, nebo když jeden odjede na pár dní pryč a tomu druhému doma bude smutno,“ mají oba jasno. Také věří, že CEWE FOTOKNIHU otevřou, pokud se jejich vztah dostane do krize, aby si připomněli všechny mimořádné momenty, které spolu prožili. „I v tom má pro náš vztah CEWE FOTOKNIHA hodnotu a význam,“ doplňuje Jarda.

Video Icon

Krásný a hodnotný dárek

CEWE FOTOKNIHU jsme už dali rodičům k Vánocům jako dárek. I když už jí dostali poněkolikáté, tak radost a nadšení je pokaždé stejná. Poprvé to vůbec nečekali a další Vánoce se už těšili, že dostanou naší knížku. Stala se z toho taková pěkná tradice. Zážitky z celého roku jim dáváme každé Vánoce.

Vytvořte si ze svých fotografií tištěnou knihu, která vám bude navždy připomínat vaše zážitky.

Vytvořit knihu
Profile Icon

Královi

Zamilovaní manželé. Každý z nich je jiný, a tak se skvěle doplňují. Mají ale mnoho společných zájmů. Ona je učitelka ve škole. I on učil, než se vydal do oboru IT. Společně tvoří spokojený pár, který prožívá mnoho nádherných zážitků při cestování, sportu i každodenních procházkách.
Homestory Icon

Náš domov

Katka i Jarda mají od malička rádi fotografie. Nejen, že jim visí na zdi fotoobraz a na policích mají rámečky se společnými fotkami, ale dohromady si už vytvořili 14 CEWE FOTOKNIH, a dokonce mají doma vystavené historické fotoaparáty.
Novostavba

Bydlíme v novostavbě na okraji Prahy v bytě s předzahrádkou.

Společné bydlení

Náše první společné bydlení sice nepatří mezi největší, ale máme to tu rádi. Do budoucna, až se budeme rozrůstat, bychom chtěli do většího.

Analogové fotoaparáty

Doma máme vystavené staré analogové fotoaparáty, které jsme zdědili od našich rodičů a prarodičů.

Fotografie

Milujeme fotky. Jsou součástí našeho života. Ty nejdůležitější momenty máme pak rádi na očích.

„Vždy když balím CEWE FOTOKNIHU do dárkového papíru, tak se už strašně těším na to, jak kniha na obdarovaného zapůsobí a jakou z ní bude mít radost.“

Katka
Photobook Icon

14 LET NAŠEHO SPOLEČNÉHO ŽIVOTA V JEDNÉ KNIZE

Když otevřu knihu, tak si hned vzpomenu na moment, kdy jsem Katku požádal o ruku. Bylo to období, kdy jsem jel na doraz. Měl jsem dvě práce a chodil domů nepříjemný a unavený. Katka mě podržela a to byl moment, kdy jsem si řekl, že je to člověk, se kterým chci strávit zbytek života.

Navštivte náš blog pro novinky a kreativní nápady, co s vašimi důležitými fotografiemi.

Přejít na blog
Designtips Icon

TIPY OD KATEŘINY KRÁLOVÉ

Katka Králová věří, že v jednoduchosti je krása. Má ráda čisté a lehké dvoustrany pouze s fotkami a rámečky. Dohromady už vytvořila 14 CEWE FOTOKNIH. Tady je pár jejích tipů.
Titulní strana
Titulní strana je to první, co vidíte, když si vezmete svou knihu do rukou. Měla by na ní podle mě být zachycená hlavní myšlenka knihy. Důvod, proč byla kniha sestavena. V našem případě se jedná o kroniku našeho společného života od roku 2003 do 2017. Zvolila jsem geometrický tvar trojúhelníku, do kterého jsem poskládala fotografie. Myslím, že z toho vznikla povedená efektní mozaika.
Čisté dvoustrany
Mám ráda jednoduchost a platí to také, když vytvářím CEWE FOTOKNIHY. Snažím se vždy poskládat fotografie na dvoustranu tak, aby k sobě nějakým způsobem ladily.

„Vytvořit CEWE FOTOKNIHU není vůbec náročné. Pokud někdo umí alespoň trošičku s počítačem, čímž myslím klikat s myší, tak to zvládne.“

Stáhnout zdarma program na vytváření
Makingof Icon

Ze zákulisí

Do bytu v novostavbě na okraji Prahy přijel náš dvanáctičlenný štáb, aby zachytil opravdový životní příběh zákazníků CEWE FOTOKNIHY. Jak probíhalo natáčení u nich doma?