Příběhy našich zákazníků

Všechny příběhy našich zákazníků

Aleš Reho: Není nic důležitějšího, než rodina

Aleš Reho: Není nic důležitějšího, než rodina
Rodina a fotografie mají jedno společné. Obojí je svým způsobem odkaz dalším generacím. A přesně to ví také manželé Naďa a Aleš Rehovi. Fotografie pro ně byly důležité odjakživa, ale teprve s narozením dětí pochopili, jak moc může CEWE FOTOKNIHA pro člověka znamenat.
Celý příběh

Martincovi: CEWE FOTOKNIHA je úžasný nástroj

Naďa Martincová: CEWE FOTOKNIHA je úžasný nástroj pro zachování vzpomínek
Manželé Martincovi jsou spolu již 42 let, a jak sami s úsměvem říkají, nehnou se od sebe ani na krok. Nejraději společně cestují, objevují a ochutnávají vše nové. Naďa a Jan Martincovi rádi vzpomínají na všechny krásné chvíle díky CEWE FOTOKNIZE.
Celý příběh

Názory našich zákazníků na CEWE FOTOKNIHU

Názory zákazníků

Klára K.
14. dubna 2017

Dárek pro celou rodinu

Už dvakrát jsme společně se ségrou vyráběly knížku pro rodiče, vždy jsme se snažily o průřez daného roku :) Rodiče byli nadšení a nejvíc mě potěší, když vidím, jak si knížku opětovně prohlíží :) Letos jsme dělaly knížku i pro babičku a dědu, že tentokrát průřez od miminek do současnosti :) No a chystáme se i na další knížky, například že semestru v zahraničí nebo prázdninového Work&Travelu. Takže díky za kvalitu i neustálé rozšiřování vychytávek v aplikaci :)

Martina Klánová
24. březen 2017

Moje první CEWE FOTOKNIHA

S fotoknihou jsem se poprvé seznámila před lety v nákupním centru, kdy mi byla představena formou letáku. Propadla jsem jejímu kouzlu od začátku a dnes už budeme muset zvětšovat knihovnu... Znamená pro mě hodně. Jejím prostřednictvím do ní ukládám střípky našeho rodinného života i volnočasové sportovní aktivity našich dětí. Taková rodinná prezentace. Je to pro mě láska na celý život a taky velká závislost :-)

Soňa Pawlisková
19. březen 2017

Mnohem pohodlnější, než mít fotky jen v PC

Mám od vás zatím dvě fotoknihy a jsou prostě úžasné. každému, komu je ukážu se to moc líbí. Jako první fotoknihu jsem dělala své vnučce, kterou mám ve své péči. Byl to pro holku dárek, od jejího narození do roku 2016. Když mi fotokniha přišla domů a koukali jsme na ni, hned mě napadlo, že si takovou fotoknihu udělám i pro sebe. Je to mnohem zajímavější, pohodlnější a krásnější, než mít fotky jen v PC

Další recenze