Příběhy našich zákazníků

Všechny příběhy našich zákazníků

Královi: Čtrnácté výročí vztahu pro nás moc znamená

Královi: Čtrnácté výročí vztahu pro nás moc znamená
Díky knize není nic snazšího, než si prolistovat celým jejich vztahem prakticky od začátku. „I kdybych si vzpomněl nebo narazil na horší období našeho vztahu, tak si prolistuju knihu a uvědomím si všechny zážitky, které jsme spolu prožili,“ říká Jarda.
Celý příběh

Aleš Reho: Není nic důležitějšího, než rodina

Aleš Reho: Není nic důležitějšího, než rodina
Rodina a fotografie mají jedno společné. Obojí je svým způsobem odkaz dalším generacím. A přesně to ví také manželé Naďa a Aleš Rehovi. Fotografie pro ně byly důležité odjakživa, ale teprve s narozením dětí pochopili, jak moc může CEWE FOTOKNIHA pro člověka znamenat.
Celý příběh

Martincovi: CEWE FOTOKNIHA je úžasný nástroj

Naďa Martincová: CEWE FOTOKNIHA je úžasný nástroj pro zachování vzpomínek
Manželé Martincovi jsou spolu již 42 let, a jak sami s úsměvem říkají, nehnou se od sebe ani na krok. Nejraději společně cestují, objevují a ochutnávají vše nové. Naďa a Jan Martincovi rádi vzpomínají na všechny krásné chvíle díky CEWE FOTOKNIZE.
Celý příběh

Názory našich zákazníků na CEWE FOTOKNIHU

Názory zákazníků

Jiří Š.
24. září 2017

Dovolená 2017

Letošní dovolená se fotograficky tak vyvedla, že jsem se rozhodl nechat udělat fotoknihu XXL na fotopapír. Nákladů na fotoknihu nelituji, neboť výsledek splnil moje očekávání.

Jana H.
5. září 2017

Co pro mě znamená CEWE FOTOKNIHA?

Tvorba fotoknih je pro mě droga, výzva.. ráda fotografuji a alb už bylo dosti.

Michaela P.
21. srpen 2017

Naše svatební kniha

S přítelem jsme se po 19 letech rozhodli vzít,fotky nám dělala kamarádka (zdravotní sestřička).Nechtělo se nám objednávat fotky které bychom museli zatřídit do alba tak jsme si nechali udělat CEWE FOTOKNIHU. Dělat ji byla zábava,sice nám to trochu trvalo,ale zdařilo se.Nechali jsme dělat formát A4 aby si babičky nemuseli brát brýle až si ji budou prohlížet.

Další recenze