Stáhněte si zdarma program

ZRODILA SE CEWE FOTOKNIHA

V minulém století vznikaly statisíce fotografií, které si lidé zakládali do svých fotoalb. My jsme si ale položili si otázku – proč si neustále kupovat drahá fotoalba? Co takhle být originální a spojit vzhled klasické knížky s obsahem tvořeným vlastními fotkami, texty a dnes dokonce i videi?


VÍCE NEŽ 6 MILIONŮ KNIH KAŽDÝ ROK

Nyní je CEWE největší světovou fotografickou společností. Společnost CEWE dala základ fotoknize. Vyrábíme více než 6 milionů CEWE FOTOKNIH ročně.

Základní stavební kámen firmy položil senátor h.c. Heinz Neumüller roku 1961 v německém městě Oldenburg. Tam je také stále hlavní stanoviště společnosti. CEWE Česká republika sídlí v Praze na Chodově.

Oslavili jsme jubilejní 50 miliontou CEWE FOTOKNIHUvíce informací


CEWE VYRÁBÍ NEJVÍCE FOTOGRAFIÍ PO CELÉ EVROPĚ A USA

Ve společnosti CEWE přijdou na svět ročně více než 3 miliardy barevných fotografií. Jen pro srovnání – na světě žije více jak 7 miliard lidí, takže si u nás zhruba každý druhý člověk nechá vytisknout barevnou fotografii.


NAŠE CEWE FOTOKNIHA JE TA NEJKVALITNĚJŠÍ

CEWE FOTOKNIHA je skutečná kniha poskládaná z Vašich fotografií. Přeneste své životní zážitky do své vlastní CEWE FOTOKNIHY. CEWE FOTOKNIHU sestavíte jednoduše. Připravili jsme pro Vás program, který Vás jednoduše provede výrobou celé fotoknihy.

Stačí na pár minut zapojit svou fantazii a převtělit se do role designera. Dalším krokem je tisk CEWE FOTOKNIHY za pomoci té nejnovější generace digitálního tisku a tiskáren. Je to opravdu snadné, ačkoliv na pozadí probíhají složité procesy.


Co byste měli vědět o CEWE FOTOKNIZE

  • Excelentní kvalita díky digitálnímu tisku na křídový papír
  • Díky lakování stránek mají fotografie brilantní barvy a jsou chráněny před poškozením
  • CEWE FOTOKNIHY mohou obsahovat až 178 stran
  • Díky tvrdé vazbě bude Vaše CEWE FOTOKNIHA navždy s Vámi
  • Velice krátká dodací lhůta, do pěti dnů máte CEWE FOTOKNIHU ve svých rukou

SOUTĚŽ CEWE FOTOKNIHA ROKU

Oblíbená soutěž CEWE FOTOKNIHA roku vznikla v roce 2010. Do 7 uplynulých ročníků soutěže bylo přihlášeno více než 16 000 knih, které dohromady obsahovaly více než 1, 7 milionů fotografií.

Celkem bylo zvoleno 7 vítězných knih a mnoho vítězů ve speciálních kategoriích. Rozdali jsme ceny za více než 10 milionů korun. I letos hledáme CEWE FOTOKNIHU roku – již 8. ročník soutěže trvá v termínu od 1. 6. 2017 do 31. 8. 2018.

Přihlásit můžete svou CEWE FOTOKNIHU bez ohledu na formát, typ papíru nebo téma. Za samotné přihlášení knihy do soutěže automaticky získáte dárek – poukaz na další knihu.

Každý měsíc proběhne volba 2 měsíčních vítězů, kteří postoupí do finále. Ve finále pod dohledem televizních kamer a novinářů bude nakonec zvolena vítězná CEWE FOTOKNIHA roku a také vítězové dalších soutěžních kategorií.


NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JSOU EMOCE A KVALITA

Proč emoce? Emoce jsou nejsilnějším procesem v lidské mysli a těle. Pokud jsme emočně vypjati z nějaké situace, nikdy na ni nezapomeneme. Tím si vzpomínku vštípíme do paměti.

Darujte svému nejbližšímu CEWE FOTOKNIHU, budete nejen originální, ale zároveň u něho vyvoláte emoci. Nikdy na Váš dárek nedá dopustit!

Proč kvalita? Důležité je, aby byl každý náš zákazník spokojen. Zaručujeme Vám, že kdykoliv otevřete CEWE FOTOKNIHU, vybavíte si veškeré své vzpomínky a nic Vás u toho nebude rušit.

Díky tomu, že vyrábíme ty nejkvalitnější fotoknihy, jsme držiteli mnoha světových ocenění kvality.


KONTROLA MUSÍ BÝT

Naše společnost si zakládá na přísných mechanických kontrolách. Každou CEWE FOTOKNIHU vezmeme do ruky a podrobně ji prohlédneme. Musí být perfektní.

Veškeré tiskové procesy jsou soustavně monitorovány, abychom se mohli spolehnout na stálou kvalitu všech výrobků, které pouštíme do světa.

Pokud byste však nebyli z jakéhokoli důvodu se svou fotoknihou spokojeni, tak můžete využít naší 100% garance vrácení peněz.

CEWE FOTOKNIHA si zaslouží punc jedinečnosti.