Stáhněte si zdarma program

ZRODILA SE CEWE FOTOKNIHA

V minulém století vznikaly statisíce fotografií, které si lidé zakládali do svých fotoalb. My jsme si ale položili si otázku – proč si neustále kupovat drahá fotoalba? Co takhle být originální a spojit vzhled klasické knížky s obsahem tvořeným vlastními fotkami, texty a dnes dokonce i videi?

Nyní je CEWE největší světovou fotografickou společností. Společnost CEWE dala základ fotoknize. Vyrábíme více než milion CEWE FOTOKNIH ročně.

Základní stavební kámen firmy položil senátor h.c. Heinz Neumüller roku 1961 v německém městě Oldenburg. Tam je také stále hlavní stanoviště společnosti.


CEWE VYRÁBÍ NEJVÍCE FOTOGRAFIÍ PO CELÉ EVROPĚ A USA

Ve společnosti CEWE přijdou na svět ročně více než 3 miliardy barevných fotografií. Jen pro srovnání – na světě žije více jak 7 miliard lidí, takže si u nás zhruba každý druhý člověk nechá vytisknout barevnou fotografii.


NAŠE CEWE FOTOKNIHA JE TA NEJKVALITNĚJŠÍ

CEWE FOTOKNIHA je skutečná kniha poskládaná z Vašich fotografií. Přeneste své životní zážitky do své vlastní CEWE FOTOKNIHY. CEWE FOTOKNIHU sestavíte jednoduše. Připravili jsme pro Vás program, který Vás jednoduše provede výrobou celé fotoknihy.

Stačí na pár minut zapojit svou fantazii a převtělit se do role designera. Dalším krokem je tisk CEWE FOTOKNIHY za pomoci té nejnovější generace digitálního tisku a tiskáren. Je to opravdu snadné, ačkoliv na pozadí probíhají složité procesy.


Co byste měli vědět o CEWE FOTOKNIZE

  • Excelentní kvalita díky digitálnímu tisku na křídový papír
  • Díky lakování stránek mají fotografie brilantní barvy a jsou chráněny před poškozením
  • CEWE FOTOKNIHY mohou obsahovat až 154 stran
  • Díky tvrdé vazbě bude Vaše CEWE FOTOKNIHA navždy s Vámi
  • Velice krátká dodací lhůta, do pěti dnů máte CEWE FOTOKNIHU ve svých rukou

SOUTĚŽ CEWE FOTOKNIHA ROKU

Už se stalo pravidlem, že každý rok pořádáme soutěž o nejkrásnější CEWE FOTOKNIHU za uplynulý rok. Kromě prestižního ocenění čeká na absolutního vítěze spousta zajímavých cen.

V roce 2015 je hlavní cenou opět nový automobil Peugeot 308. Přihlásit se můžete s jakoukoliv CEWE FOTOKNIHOU, což je novinka od roku 2014.


NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JSOU EMOCE A KVALITA

Proč emoce? Emoce jsou nejsilnějším procesem v lidské mysli a těle. Pokud jsme emočně vypjati z nějaké situace, nikdy na ni nezapomeneme. Tím si vzpomínku vštípíme do paměti.

Darujte svému nejbližšímu CEWE FOTOKNIHU, budete nejen originální, ale zároveň u něho vyvoláte emoci. Nikdy na Váš dárek nedá dopustit!

Proč kvalita? Důležité je, aby byl každý náš zákazník spokojen. Zaručujeme Vám, že kdykoliv otevřete CEWE FOTOKNIHU, vybavíte si veškeré své vzpomínky a nic Vás u toho nebude rušit.

Díky tomu, že vyrábíme ty nejkvalitnější fotoknihy, jsme držiteli mnoha světových ocenění kvality.


KONTROLA MUSÍ BÝT

Naše společnost si zakládá na přísných mechanických kontrolách. Každou CEWE FOTOKNIHU vezmeme do ruky a podrobně ji prohlédneme. Musí být perfektní.

Veškeré tiskové procesy jsou soustavně monitorovány, abychom se mohli spolehnout na stálou kvalitu všech výrobků, které pouštíme do světa.

Pokud byste však nebyli z jakéhokoli důvodu se svou fotoknihou spokojeni, tak můžete využít naší 100% garance vrácení peněz.

CEWE FOTOKNIHA si zaslouží punc jedinečnosti.