Soutěže

Soutěže

CEWE rozdá každoročně v soutěžích o nejlepší CEWE FOTOKNIHY a fotografie ceny za více jak 5 000 000,-Kč. Proč soutěže pravidelně pořádáme? Protože pro vás chceme vytvořit prostor, kde můžete nejenom něco vyhrát, ale hlavně se inspirovat a prezentovat svoje nejlepší knihy a fotografie a získat na ně zpětnou vazbu od návštěvníků soutěžních stránek a nestranných profesionálů.

Online kurzy

Chcete umět sestavit z vašich fotografií CEWE FOTOKNIHU jako profesionál?
Právě pro vás jsou určeny CEWE online kurzy.

8. ročník soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

8. ročník soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

Startuje nový, již 8. ročník oblíbené soutěže CEWE FOTOKNIHA roku. Ve hře budou opět ceny v hodnotě 1 500 000 Kč a jen za přihlášení dostane každý dárek. Registrovat můžete jakékoli své knihy.

Více informací
8. ročník soutěže CEWE FOTOKNIHA roku

Českem křížem krážem

Letní fotosoutěž, jejímž hlavním poselstvím je ukázat krásy a tradice České republiky, odstartovala v červenci a trvá až do 30. 9. 2017. Hlavní cenou v soutěži je víkendový pobyt na zámku Loučeň, CEWE FOTOOBRAZY a poukazy do fotopůjčovny.

Více informací
Our world is beautiful

Our World is Beautiful

Evropská fotografická soutěž společnosti CEWE na téma "Our world is beautiful"

Nekonečně mnoho fotografických motivů na celém světě ... Každý den nám nabízí zajímavé momenty. Objevujeme detaily a žasneme nad celkovým dojmem. Země je bohatá na fascinující fotografické motivy. Ukažte nám svůj osobní pohled- na krásu tohoto světa!

Více informací
Czech Nature Photo

Czech Nature Photo

Fotosoutěž s fotografiemi živé přírody je u konce a právě ji vyhodnocujeme. Záštitu nad soutěží převzal ministr zemědělství, hlavním partnerem se stala firma Olympus a Lesy ČR.

 

Více informací
Dvě tváře Prahy 2017

Dvě tváře Prahy 2017

Fotosoutěž s fotografiemi z Václaváku je u konce. Vyhodnotili jsme vítězné fotografie, které byly oceněny hodnotnými cenami jako výlet do Bratislavy s ubytováním nebo poukaz na fotoslužby a další.

Více informací