Podporujeme a pomáháme

Podporujeme a pomáháme

Není nám lhostejný život lidí, kteří potřebují a zaslouží si pomoc druhých. Proto jsme se rozhodli, že budeme dlouhodobě podporovat vybrané charitativní projekty, u kterých máme 100% jistotu, že se naše pomoc dostane tam, kam má.

Díky našim zákazníkům jsme v roce 2016 věnovali potřebným více jak 500.000 Kč. Děkujeme, že pomáháte s námi.

SOS dětské vesničky

SOS dětské vesničky

SOS dětské vesničky jsou nestátní nezisková organizace, která pomáhá ohroženým rodinám v péči o své děti a poskytuje kvalitní alternativní péči dětem, které nemohou vyrůstat ve své vlastní rodině.

SOS vesničky podporujeme finančně. V roce 2016 částkou 270.300,-Kč.

Nadační fond Pink Bubbles

Nadační fond Pink Bubbles

Tento fond se zaměřuje na podporu onkologicky nemocných náctiletých a mladých dospělých po celé České republice a to nejenom po dobu léčby, ale hlavně po dobu rekonvalescence a při jejich návratu do života.

Pink Bubbles můžete aktivně podpořit účastí nebo hlasováním v soutěži CEWE FOTOKNIHA roku

Domov Palata

Domov Palata

Posláním Domova Palata je komplexní služba lidem se zrakovým postižením, kteří po snížení soběstačnosti v základních životních úkonech nemohou žít ve svých vlastních domovech.

Klientům domova Palata děláme pravidelně radost formou osobních dárků

Domov Sue Ryder

Domov Sue Ryder

Domov Sue Ryder je obecně prospěšná společnost, jejíž hlavní činností je poskytování sociálních služeb pro seniory. Všechny aktivity domova jsou zaměřeny pro prožití důstojného stáří, které je nedílnou součástí života každého z nás.

Domov podporujeme díky soutěži CEWE FOTOKNIHA roku jak finančně, tak formou dárků pro radost.

Nadační fond Veroniky Kašákové

Nadační fond Veroniky Kašákové

Veronika vyrůstala bez rodičů v dětském domově, kde prožila i období dospívání. Vlastní dravostí si splnila mnoho svých snů včetně účasti v soutěži Česká Miss 2004. Nyní Veronika pomáhá plnit sny dětem, které potkal stejný osud.

My pomáháme Veronice její sen plnit sny jiným plnit formou výroby propagačních materiálů.

Psí život

Psí život

Tato aktivita je spojena s energickou herečkou Patricií Solaříkovou, kteří mnozí znají ze seriálu TV Nova Ulice. Psí život pomáhá zvířatům a jejich lidem v nouzi. Přispět může každý zakoupením psího kalendáře, který Patricia každý rok vydává.

CEWE je výrobcem kalendáře Psí život, který je možné zakoupit i ve značkových prodejnách FOTOLAB.

Dětský domov Sedloňov

Dětský domov Sedloňov

Fotografické vzpomínky na život prožitý v dětském domově či fotografický kroužek v rámci trávení volného času dětem, pro které jsme rodiče my všichni.

Dětský domov Sedloňov podporujeme formou poukazů na výrobu CEWE fotoslužeb.