Ocenění

Mezinárodní ocenění a vítězství v mnoha testech. Nejoblíbenějším softwarem pro tvorbu fotoknih v Evropě. CEWE FOTOKNIHA se stala „Výrobkem roku“ (Plus & Award) v roce 2010. Spolehněte se na vítěze testů při výběru Vaší CEWE FOTOKNIHY!

CEWE FOTOKNIHA vítězí v sérii testů

Vítězství v testu – potvrzení našich cílů

Evropská fotokniha 2009-2010 - CEWE FOTOKNIHA

EISA Award Photobook

CEWE nabízí krásné fotoknihy ve vynikající kvalitě. Od kapesních velikostí až po celou řadu gigantických formátů té nejvyšší jakosti. Samozřejmostí je celá řada vazeb a vzorů s různými vlastnostmi papírů. CEWE FOTOKNIHA se též pochlubila s tvorbou fotoknih z opravdového fotografického papíru té nejvyšší kvality.

CEWE FOTOKNIHA poskytuje krásná fotoalba vynikající kvality. Od malých kapesních alb až po velká hranatá fotoalba nabízí CeWe řadu povrchových úprav a designů za použití různých typů papíru včetně pravého fotografického papíru, který je k dostání ve většině zemí. K dispozici pro stažení na PC i MAC je software, který obsahuje základní návod, s jehož pomocí si intuitivně a snadno vytvoříte vlastní fotoalbum. Pomocí řady ovládacích prvků si fotograf může ručně nastavit umístění snímku a rozvrh stránky, zároveň však má možnost využít asistenční režim programu, který téměř vše udělá automaticky.

Zde si můžete prohlédnout vítěze ocenění EISA

 

Hodnocení FotoVideo test - vynikající

Typickým příkladem a současně velkým hitem jsou programy pro tvorbu fotografických knih. V tomto navazujeme i na lednové číslo, v němž jsme si některé aktuální projekty na našem trhu představili.

CEWE FOTOKNIHA. Pro tvorbu je k dispozici nová verze softwaru (4.4.3), kterou si každý může ZDARMA stáhnout z internetových stránek www.cewe-fotokniha.cz, www.fotolab.cz, www.dm-digifoto.cz či www.sfotky.cz. Starší verzi offline klienta můžete snadno aktualizovat pomocí tlačítka "Aktualizace". A kromě nových funkcí si můžete nainstalovat i nové produkty. Pozor! Starou verzi je potřeba ručně odinstalovat. Nový program je chytřejší, přibyly nové vzory, a má bohatší výběr rámečků a tematických pozadí, zejména s dětskými motivy. Rozšířena je i samotná nabídka fotoknih: přibyly dva nové formáty - velký čtvercový a XXL, který je ideální kupříkladu pro svatby, narození dítěte nebo jubilea.

V únoru by měl být představen program ve verzi 4.5, která nabídne nové produkty a mnoho funkčních vylepšení. Hlavním bude podpora OS MAC a Linux. Velkou novinkou bude fotokniha na fotografický papír. Přibudou nové layouty, tematické pozadí, přednastavené rámečky různých tvarů, možnost vkládat kliparty a připraveny jsou i nové formáty CEWE FOTOKNIH - XXL a panoramatické...

 

Prověřeno redakcí "Počítač pro každého"

Oproti klasickým, papírovým fotoalbům má CEWE FOTOKNIHA spoustu výhod. Pokud jste zvyklí používat fotoalba s přihrádkami, do kterých se fotografie zasouvají, a máte malý prostor na vložení popisku, fotokniha Vám nabídne svobodnou volbu umístění snímků a textů. Pokud máte raději fotoalba, do kterých se snímky lepí nebo vkládají pod celostránkovou fólii a která tak umožňují podobné uspořádání jako fotokniha, jistě víte, jak pracné je dopředu rozvrhnout rozmístění, nechat přidělat různé velikosti fotografií, napsat a vytisknout texty a to vše pak vložit do alba. Pokud máte rádi orámované snímky, je nutné počítat i s touto činností. Oproti tomu u fotoknihy vše můžete dělat v jednom programu; všechny úpravy a rozložení vidíte okamžitě a můžete pružně provádět korekce. Úpravy snímků, orámování a ořezy jsou také otázkou chvilky, stejně tak vkládaní textů. Pozadí můžete vybírat podle témat fotografií nebo použít na pozadí vlastní fotografii, což běžná papírová fotoalba neumožňují.

 

Otestováno redakcí "Jak na počítač"

Mrzí Vás, že se nemůžete pochlubit žádnou fotkou, protože snímky máte uloženy jen v počítači? Chtěli byste mít své zachycené okamžiky uchovány v přehledném, profesionálním vytištěném fotoalbu? Překvapte své blízké a nechte si digitální fotografie v luxusním provedením opravdové knihy. Stáhněte si z www.cewe-fotokniha.cz zdarma program, díky kterému budete mít fotoknihu hotovou během několika málo minut. Vaše digitální nebo naskenované fotografie vkládáte do tohoto speciálního programu, upravujete jejich velikost, přidáváte popisky, rámečky a vybíráte pozadí. Pak vlastní fotoknihu stačí jen online odeslat k tisku nebo donést na CD do některé z mnoha sběren po celé ČR. Do týdne je Vám doručena až domů nebo si jí můžete osobně vyzvednout na prodejně. Nejmenší fotoknihy pořídíte již od 179,- Kč.

 

CEWE FOTOKNIHA: Zahoďte nudná „albíčka“

Chcete se pochlubit pěknými fotografiemi z dovolené, nebo máte sadu snímků z narozenin nebo svatby? Nevyvolávejte je, vytvořte si vlastní profesionální knihu s tvrdými deskami.

Snad každý majitel digitálního fotoaparátu se po návratu z dovolené zhrozí a posteskne si po starém kinofilmu s 36 snímky. Kapacita současných paměťových karet a stále větší úspora místa totiž přímo vybízí prázdninové fotografy, aby nafotili stovky snímků. Co ale s takovým množstvím? Večerní prohlížení po návratu z dovolené pozvanou návštěvu po třiceti minutách s jistotou znaví, tisk je pak drahý a kvanta hotových fotografií leda zaberou místo ve skříni.

 

CEWE FOTOKNIHA 3.3.4 na slunečnici.cz

CEWE FOTOKNIHA je offline aplikace pro tvorbu fotoknih a objednávání fotografií z Fotolab.cz. Kromě fotoknihy si může uživatel objednat hrneček či tričko s potiskem a další zajímavé zboží, které lze dobře využít jako dárek.

V aplikace lze fotografie dodatečně upravit, přidat různé grafické efekty a mnoho dalšího. Program umožňuje i online aktualizace přes Internet.

 

CEWE FOTOKNIHA jako vítěz v časopise Saturn

CEWE FOTOKNIHA v srpnu roku 2009 ve vydání německého odborného časopisu získala vítěze testu. Výsledek testu opětovně potvrzuje, že mezinárodní CEWE FOTOKNIHA nabízí všem fanouškům foto velmi vysokou zpracovatelskou kvalitu s maximálně jednoduchou možností přípravy v jedinečném foto softwaru.

CEWE FOTOKNIHA tak uspěla na plné čáře mezi dalšími 13ti výrobci fotografických knih a obdržela od časopisu Saturn známku 2,3 bodu i stupeň "dobré". Toto významné ohodnocení získala mezi konkurenty jako jediná.

Testovaná CEWE FOTOKNIHA byla A4 tvdá vazba o velikosti 26 stránek, která nejoblíbenější mezi fanoušky.

 

Nejoblíbenější foto program MAC

Pouze CEWE FOTOKNIHA se nyní může pochlubit s možností zpracování na počítačích s platformou MAC.

Fotoknihu jednoduše vytvoříte v programu, pošlete přes internet do laboratoře a po několika dnech máte CEWE FOTOKNIHU doma ve schránce či na sběrně.

Samozřejmostí je, že program je naprosto bezplatný.

 

CEWE FOTOKNIHA na fotopapír

Fotokniha je navržena velmi rychle a snadno softwarem. Uživatel je schopen použít šablony, vytvořit vlastní šablony či automatický program pro design, má též možnost vytvořit fotoknihu zcela sám. Software pro tvorbu fotoknihy je zcela ZDARMA!

Zkouška časopisu ETM testovala celkem jedenáct poskytovatelů fotoknih. Kromě softwaru a procesu objednání byl test zaměřen na dodávku a kvalitu fotografické knihy.

Po pečlivém vyhodnocením CEWE FOTOKNIHA získala první místo z hodnocením neuvěřitelných 89.9 % a obdržela známku dobrou "GUT". Závěrem testu je snadné a rychlé použití programu pro tvorbu se spoustou možností designů, dobrou kvalitou obrazu a špičkový servis.