Iveta Štyndlová: CEWE FOTOKNIHA pro mě moc znamená, protože je tam moje rodina

Krásná rodinka, která se ubírá tím správným směrem. Iveta a Honza jsou šťastni jeden za druhého a za své dvě děti Michálka a Nikolku. „Jsem ráda, že si tvoříme kroniky společného roku. Zachycuje to naše nejhezčí události včetně narození dětí,“ vysvětluje Iveta.

„Pomocí CEWE FOTOKNIHY se nám povedlo zachytit celý rok a všechny zážitky, které z něj máme. Můžeme taky krásně porovnávat. Třeba Nikolka se už dnes nevejde do svého prvního pyžámka a Míša, ten zase umí nová slovíčka a vyrostl nám,“ říká.

Když jezdí Iveta s Honzou po návštěvách, tak vozí kroniku roku všude s sebou. Je to už tak trochu nutnost, protože obzvlášť babičky chtějí knihu vidět a jsou rády, že tam je spousta fotek vnoučat.

„Minulý rok jsme dali kroniku roku jako dárek babičkám i prababičce a myslím si, že to byl nejhezčí dárek, co jsme jim kdy dali,“ vzpomíná Iveta. „Ta radost v jejich očích se nevyrovná ničemu jinému,“ dodává.

„CEWE FOTOKNIHA je výborný dárek pro kohokoli a vždycky potěší. Babičky se při listování rozbrečely, takže musely na chvíli přestat prohlížet a pak pokračovaly,“ doplňuje Honza.

Rodina Štyndlovi

Kronika roku je ale nejcennější pro samotnou Ivetu a Honzu, protože si mohou kdykoli připomenout zásadní události předchozího roku. Jejich kronika po nich jednou zůstane dětem a jejich vnoučatům a navždy bude dokumentovat šťastný život jejich rodiny. „Každý rok tvoříme CEWE FOTOKNIHU, celkem jich máme 7,“ počítá Iveta

Video Icon

Vzpomínky z jednoho roku života

„Člověk bohužel zapomíná atmosféru některých šťastných okamžiků života. Proto si prohlížíme fotografie, abychom si tyhle situace připomínali. Díky kronice roku máme všechny momenty v jedné tištěné knize, “ říká Iveta.

Vytvořte si ze svých fotografií opravdovou knihu, která vám bude dělat radost navěky.

Vytvořit knihu
Profile Icon

Štyndlovi

Iveta a Honza spolu s jejich dětmi Michálkem a malou Nikolkou tvoří spokojenou rodinu. Na blízku jim jsou jejich babičky, které kdykoli rády pomohou. Rodina je pro Štyndlovi nejdůležitější věc na světě.
Homestory Icon

Náš domov

Místo, kde se celá rodina schází a tráví spolu čas. Své vzpomínky a zážitky si připomínají fotografiemi v rámečcích, fotoobrazy na stěnách a CEWE FOTOKNIHAMI.

Fotografie jsou nedílnou součástí domácnosti Ivety a Honzy.

Fotokalendář nám celý rok připomíná největší zážiky roku minulého.

Nikolka si ráda prohlíží fotografie a fotoknihy.

Některé vzpomínky v podobě fotek nikdy neomrzí.

Rádi si připomínají důležité okamžiky života.

Děti - největší radost

Fotografie jsou pro ně zkrátka důležité a rádi je mají kolem sebe.

„První pocit při otevření knihy si pamatuju dokonale. Byla jsem nadšená, jak kniha vypadá.“

Iveta Štyndlová
Photobook Icon

Naše kronika roku

Je to kniha našeho minulého roku. Rozdělila jsem ji podle ročního období a zvlášť jsem zařadila Vánoce, které byly nádherné. Za 10 let si vzpomeneme už jen na málo okamžiků, ale díky knize si můžeme vše do detailu připomenout.

Navštivte náš blog pro novinky a kreativní nápady, co s vašimi důležitými fotografiemi.

Přejít na blog
Designtips Icon

Tip od Ivety Štyndlové

Iveta Štyndlová vytvořila už 7 CEWE FOTOKNIH, a tak má bohaté zkušenosti s její tvorbou. Tady je několik jejich tipů, jak na tvorbu knihy.
Kronika obsahuje fotky za celý rok. Rozhodla jsem se knihu rozdělit na kapitoly podle ročního období – zima, jaro, léto, podzim, Vánoce. Každá kapitola v knize má svou barvu, která dotváří celkový dojem na dané roční období. Pak už zbývalo jen vybrat fotografie a v jednoduchém a přehledném programu knihu dokončit.

„Naše fotokronika je asi jediná kniha, která mě neomrzí, proto v ní rád listuji.“
Honza Štyndl

Stáhnout zdarma program na vytváření
Makingof Icon

Ze zákulisí

Bylo nedělní ráno a osmičlenný štáb přijel na sídliště v Chrudimi za rodinou Štyndlových. Podívejte se, jak to vypadalo těsně před natáčením a v jeho průběhu u nich doma.