Aleš Reho: Není nic důležitějšího, než rodina

Rodina a fotografie mají jedno společné. Obojí je svým způsobem odkaz dalším generacím. A přesně to ví také manželé Naďa a Aleš Rehovi. Fotografie pro ně byly důležité odjakživa, ale teprve s narozením dcery Nelly a syna Samuela pochopili, jak moc může CEWE FOTOKNIHA pro člověka znamenat.

„Vždy když vidím na poličce hřbet CEWE FOTOKNIHY, hned mám chuť prohlédnout si fotografie svých dětí,“ usmívá se Aleš Reho, otec Nelly a Samuela. Rodina je pro něj a manželku Naďu to nejdůležitější.

Rodina Rehovi Naše rodina

Společně jezdí na výlety po ČR, k moři i na hory a užívají si čas strávený pospolu. Protože toho není nikdy dost. Každou společně prožitou chvíli zaznamenávají na fotoaparát, aby si mohli později své zážitky v podobě fotografií kdykoli připomenout v ucelené knize. „Fotografování mě nesmírně baví a naplňuje, ale také je to moje práce,“ vysvětlila Naďa, která má doma vlastní ateliér a fotí na zakázku především malé děti a miminka. „Nejvíc fotek mám ale samozřejmě svých dětí Nellynky a Samíka,“ směje se.

„Své manželce strašně přeju, že má práci, která ji baví,“ říká Aleš. „Vždy když si vezme dovolenou, tak už v půlce říká, že by zase chtěla pracovat. Focení miluje.“ Naďa Rehová začala s dětskou fotografií s narozením dcery Nelly. Postupně se ze záliby stala vášeň. Aleš pracuje naopak ve finančním sektoru, kde na kreativitu není moc prostoru. Je tak vždy rád, když se může podílet na vytváření CEWE FOTOKNIH. „Ale úplně nejraději si knihy prohlížím. Obzvlášť ty, kde je moje rodina. Má žena a děti,“ usmívá se Aleš.

Video Icon

Krásný a hodnotný dárek

Manželé Rehovi už darovali CEWE FOTOKNIHU jak několika kamarádům, tak svým rodičům. „Nejvíc se těšíme na chvíli, kdy obdarovaný rozbaluje knihu od nás. Pro obdarovaného je to velké překvapení a pro nás radost z jeho radosti, “ shodují se.

Vytvořte si ze svých fotografií opravdovou knihu, která vám bude dělat radost navěky.

Vytvořit knihu
Profile Icon

Rehovi

Milující rodina, kde má každý člen domácnosti jinou roli a jiné koníčky. Dohromady ale tvoří silný celek. „Rodina je nejdůležitější firma na světě, “ shodují se manželé Naďa a Aleš.
Homestory Icon

Náš domov

Naďa, Aleš, Nelly, Samuel. To jsou členové rodinného domu nedaleko Prahy. Moderní dům se spoustou fotografií v rámečcích, fotoobrazů na zdech a knih v knihovně ukrývá úplně nahoře v podkroví nejoblíbenější místnost Nadi – její vlastní fotoateliér.
Fotografie - součást rodiny

Fotografie jsou nedílnou součástí rodiny Rehových. Kromě CEWE FOTOKNIH vytvářejí také vlastní CEWE FOTOOBRAZY, které mají pověšené na zdech jejich domu.

Moderní rodinný dům

Moderní rodinný dům Rehových ležící nedaleko Prahy je perfektním místem pro výchovu dvou dětí.

Děti - největší radost

Děti jsou největší radost a štěstí manželů Nadi a Aleše, a tak není divu, že je rádi a často fotografují, aby zachytili co nejvíc momentů z jejich dětství.

Nepřehlédnutelný obraz

Obývací pokoj zdobí velký nepřehlédnutelný obraz na plátně s fotografií dětí Nelly a Samuela.

Normální rodinka Rehovi

Rehovi jsou úplně normální rodina, kde vládne příjemná rodinná atmosféra na každém kroku.

Ateliér Nadi Rehové

Korálky, šátky, klobouky, brýle, kufry a další doplňky – to vše najdete v ateliéru Nadi Rehové. Fotí tam nejen svou rodinu, ale také děti svých klientů.

Dětský pokoj

Dětský pokoj Nelly a Samuela je plný barevných hraček, dětských her a plyšáků. Přesně tak, jak to má v dětském pokojíčku vypadat.

„Byl jste někdy na třídním srazu? Vždy, když někdo přinese balíček fotek tak vím, že už v půlce budu unavený a všechny neprohlédnu. V CEWE FOTOKNIZE jsou jen ty nejlepší fotky v ucelené formě.“

Aleš
Photobook Icon

Rodinné vzpomínky zabalené do tištěné knihy

Pro naše dvě děti budou mít CEWE FOTOKNIHY jednou, až vyrostou a my budeme staří, obrovský význam.

Navštivte náš blog pro novinky a kreativní nápady, co s vašimi důležitými fotografiemi.

Přejít na blog
Designtips Icon

Tipy od Nadi Rehové

Naďa Rehová je nejen talentovaná fotografka, ale také je velmi dobrá v sestavování CEWE FOTOKNIH, kterých vytvořila už mnoho. Tady je pár jejích tipů, co udělá každou knihu povedenější a zábavnější.
Barevná pozadí
Jednoduchý, a přitom velmi pěkný efekt jsou barevná pozadí stránky. Vyberte si téma, zvolte fotografie, a nakonec vložte na pozadí vhodné barevné pozadí. Vaše kniha bude mít tu správnou atmosféru.
Program CEWE
Program od CEWE je velmi jednoduchý na pochopení a ovládání. Proto není žádný problém vkládání obrázků přímo z nabídky programu, které mohou knihu vtipně a vkusně doplnit. Pro fotografie z dovolené u moře se hodí mušle, ryby nebo kormidlo.

„Knihy tvoříme proto, abychom si mohli kdykoli prohlédnout, co jsme prožili.“

Stáhnout zdarma program na vytváření
Makingof Icon

Ze zákulisí

Bylo sobotní ráno a náš filmový štáb přijel před rodinný dům Rehových. Jak probíhalo natáčení u nich doma? Tady je pár fotografií.