Naďa Martincová: CEWE FOTOKNIHA je úžasný nástroj pro zachování vzpomínek

Manželé Martincovi jsou spolu již 42 let, a jak sami s úsměvem říkají, nehnou se od sebe ani na krok. Nejraději společně cestují, objevují a ochutnávají vše nové. Někdy je ale složité vidět své zážitky po tolika letech stále živé a barevné. Naďa a Jan Martincovi rádi vzpomínají na všechny krásné chvíle díky CEWE FOTOKNIZE. „Listováním v knize se vždycky okamžitě přeneseme do místa, kde jsme byli,“ směje se Naďa Martincová, která začala tvořit knihy z dovolené a k výročí před několika lety. Dnes má na kontě více než 10 krásných knih. Každá z nich má své místo v obrovské knihovně plné knih v obývacím pokoji. CEWE FOTOKNIHY se tam však vyjímají.

Rodina Martincovi Naše knihy nám připomínají, co jsme prožili

„Naše fotoknihy máme hrozně rádi. Připomínají nám místa, která jsme navštívili a zážitky, které jsme prožili. Všechny knihy pro nás znamenají možnost přenesení se zpět do minulosti, a to je pokaždé obrovsky silný moment. Ať už kniha z Itálie, Turecka nebo třeba ze Španělska. Dříve jsme takové možnosti neměli. Naše 4 děti byly ještě malé, a tak jsme cestovat téměř nemohli,“ vzpomíná Naďa, „ale o to více si to užíváme poslední dobou. Vše poctivě fotíme a už při focení myslíme na to, že to budou fotky, ze kterých si vytvoříme knížku,“ směje se.

Objevování nových míst je největším koníčkem manželů Nadi a Jana. Cestují často a rádi. Každý rok se snaží naplánovat nějaké výlety a povedlo se jim to i letos, kdy nastoupili do důchodu, a tak měli obavy, jak to bude. Už ale stihli procestovat francouzské Provence, odkud si přivezli suvenýry i krásné zážitky zachycené na fotografiích. Z nich pak vznikla nádherná kniha.

Video Icon

Být na krásných místech kdykoli

Cestování se pro manželé Martincovi stalo obrovským koníčkem. „Začalo nás to bavit i proto, že každým výletem žijeme ještě dlouho díky vlastní tištěné CEWE FOTOKNIZE, kterou pak můžeme kdykoli vzít z knihovny a prolistovat,“ usmívá se Naďa.

Vytvořte si ze svých fotografií opravdovou knihu, která vám bude dělat radost navěky.

Vytvořit knihu
Profile Icon

Martincovi

Životní parťáci. Harmonická dvojice, která se k sobě perfektně hodí. Jeden bez druhého neudělá ani ránu už dlouhých 42 let společného života. Děti jsou již dospělé, a tak se těší z vnoučat a ze společně stráveného času v důchodu.
Homestory Icon

Malý statek ve východních Čechách

Naďa a Jan Martincovi žijí v domě na kraji hustého lesa nedaleko Kostelce nad Orlicí. Za domem mají velikou zahradu, kde pěstují krásné barevné květiny, kousek vedle je výběh pro psy, kotce s králíky, kurník se slepicemi a dřevěná stáj pro koně.
Naše suvenýry

Suvenýry z výletů a dovolených zdobí dům Nadi a Jana.

Tématické magnetky s motivy destinace

Z každé společné cesty si Naďa a Jan Martincovi vozí tematické magnetky s motivy destinace.

Statek manželů Nadi a Jana

Na statku manželů Nadi a Jana, který leží u lesa v krásné přírodě, nechybí spousta zvířat. Kromě psů také kočky, králíci, slepice nebo koně.

Dlouho vytoužená lokalita - Provence

Francouzské Provence bylo dlouhou dobu vytouženou lokalitou, kterou chtěli manželé navštívit. A splnilo to jejich očekávání.

Knihovna lemující dvě stěny

Dominantou obývacího pokoje Nadi a Jana je veliká knihovna lemující dvě stěny, která je plná historických románů, detektivek a samozřejmě vlastních CEWE FOTOKNIH.

„Ve francouzském Arles jsme seděli v kavárně, kam chodil Vincent Van Gogh. Kdykoli si to chci připomenout, otevřu si naši knihu.“

Naďa
Photobook Icon

Krásné zážitky v Provence

Jedním z našich životních snů vždy bylo podívat se do Francie, a to konkrétně do Provence. A letos se nám to konečně povedlo.

Navštivte náš blog pro novinky a kreativní nápady, co s vašimi důležitými fotografiemi.

Přejít na blog
Designtips Icon

Tipy od Nadi a Jana

Naďa a Jan Martincovi rádi cestují, a ještě raději si prohlíží své zážitky na fotografiích. V jejich rozsáhlé knihovně je mnoho originálních CEWE FOTOKNIH. Jaké jsou jejich rady v sestavení knihy?
Rámečky na fotografiích
Doporučuji využívat rámečky pro fotografie. Na každou kapitolu v knize můžete použít jiný a program na přípravu a objednání CEWE FOTOKNIHY jich nabízí na výběr opravdu hodně. Rámečky dodají fotografiím takový vzhled, jaký si fotka zaslouží.
Nezapomínejte na popisky!
Popisky u fotek jsou vždycky na místě. Samozřejmě když si prohlíží naše fotografie v knize návštěva, tak to komentujeme a vysvětlujeme, kde jsme byli a co jsme tam zažili. Pokud ale napíšete k fotkám i popisky, tak je vaše kniha jako kronika, kterou máte na celý život.

„Často se nám s mužem stává, že na dovolené fotíme tak, aby z toho byla pěkná fotka na obálku. CEWE FOTOKNIHU máme na celý život, tak chceme, aby byla perfektní.“

Stáhnout zdarma program na vytváření
Makingof Icon

Ze zákulisí

Dvanáctičlenný tým včetně režiséra, kameramanů a členů marketingu přijel k rodinnému domu manželů Martincových, aby během jednoho dne zachytil jejich příběh na kameru. Zde je několik snímků z tohoto příjemného dne.