CEWE FOTOKNIHA XXL

Nezapomenutelné zážitky v XXL formátu!

od 1.399,00 Kč*
CEWE FOTOKNIHA XXL

Stáhněte si zdarma program

  • CEWE FOTOKNIHA XXL
  • Kvalita papíru
  • Vazby
  • Ceny

CEWE FOTOKNIHA XXL

Nezapomenutelné zážitky v XXL formátu

Díky CEWE FOTOKNIZE XXL máte možnost prezentovat své působivé fotografie v obřím formátu. Tato fotokniha s rozměry 28x36 cm je jako stvořená pro působivé portréty nebo ohromující architektonická mistrovská díla, jako je např. Guggenheimovo muzeum ve španělském Bilbau. Vaše fotografie můžete umístit i na tvrdou vazbu fotoknihy. Cena CEWE FOTOKNIHY XXL se pohybuje od 1399,- Kč.

Fotokniha formátu XXL

Informace o produktu

Format:
cca 28 x 36 cm (uzavřená)

Počet stran:
26 až 154 stran

Dodací lhůta:
10 pracovních dnů

Vysoce kvalitní digitální tisk

Vysoce kvalitní digitální tisk

Všechny typy CEWE FOTOKNIH tiskneme na velmi kvalitní papír. Zásadně používáme papír od 200 g/m2, pro fotosešity 150 g/m2, pro CEWE FOTOKNIHY XXL panorama v kůži nebo prémiové vazbě 250 g/m2..

Digitální tisk s vysokým leskem

Digitální tisk s vysokým leskem

Používá se 200 g/m2 silný papír pro digitální tisk té nejvyšší kvality. Během výroby jsou vnitřní strany opatřeny bohatou vrstvou vysokého lesku, který rozzáří Vaše fotografie. Současně tak tento lesklý povrch chrání Vaši CEWE FOTOKNIHU proti nečistotám a vlhkosti.

Fotopapír mat

Fotopapír mat

Vnitřní strany CEWE FOTOKNIHY jsou vyrobeny na fotopapír, zpracovaný klasickou chemickou cestou. Po vytištění jsou strany spojeny s nejvyšší přesností. Otevřená CEWE FOTOKNIHA má uprostřed rovný povrch, proto lze do fotoknihy vkládat i fotografie přes obě strany, vytvoříte tak velmi působivý efekt. Matný fotografický papír vykreslí Vaše fotografie a vytvoří obzvlášť dobrý efekt. Připravte se na vysoce detailní fotografie s mimořádnou hloubkou ostrosti.

Fotopapír lesk

Fotopapír lesk

Pět typů CEWE FOTOKNIH (Čtvercová, XXL Panorama, XL, Velká A4, Velká A4 panorama) může být vyrobeno na obzvlášť kvalitní lesklý fotografický papír. Výrobní proces je podobný jako u matného provedení. Díky lesklému papíru jsou fotografie dokonale ostré a vyniknou i menší detaily. Díky barvám bude Vaše CEWE FOTOKNIHA jedinečná.

Tvrdá vazba

Tvrdá vazba

Tato vazba se Vám dokonale přizpůsobí. Po vytištění se vazba laminuje spolu s kvalitním kartonovým obalem. S nejvyšší přesností a pečlivostí je pak vazba slepena s knihou. Při tvorbě této vazby můžete pustit uzdu své fantazii, je to jen na Vás. Pro lepší přehlednost ve Vaší knihovně lze umístit text i na hřbet fotoknihy.

 

CEWE FOTOKNIHA Digitální tisk Digitální tisk premium mat Digitální tisk s vysokým leskem Fotopapír mat Fotopapír lesk
CEWE FOTOKNIHA XXL
(cca 28 x 36 cm)
  • Tvrdá vazba
od 1399 Kč*

  • Tvrdá vazba
*