Stáhněte si zdarma program

  • CEWE FOTOKNIHA XXL panorama
  • Kvalita papíru
  • Vazby
  • Ceny

Fotokniha XXL panorama

Pro krásné momenty jen to nejlepší!

Jak již nadpis napovídá, CEWE FOTOKNIHA XXL panorama je největší z celé kategorie CEWE FOTOKNIH. Tento XXL formát fotoknihy Vám nabízí spoustu prostoru, který můžete využít pro úžasné prázdninové fotografie, krásné krajinné momentky nebo jednoduše nafocené nádherné chvíle.

Díky rozměrům cca 42x30 Vaše fotografie vyniknou. Můžete si vybrat ze tří typů vazeb – Tvrdá vazba, Plátno premium nebo Kůže. Cena CEWE FOTOKNIHY XXL panorama se pohybuje od 1399,- Kč.

CEWE FOTOKNIHA XXL panorama

Informace o produktu

Formát:
cca 38 x 29 cm (uzavřená, tvrdá vazba)
cca 42 x 30 cm (uzavřená, plátno premium/ kůže)

Počet stran:
26 až154 stran (tvrdá vazba)
26 až 98 stran (plátno premium,kůže)
26 až 130 stran(tvrdá vazba ve vysokém lesku)

Dodací lhůta:
10 pracovních dnů

Vysoce kvalitní digitální tisk

Vysoce kvalitní digitální tisk

Všechny typy CEWE FOTOKNIH tiskneme na velmi kvalitní papír. Zásadně používáme papír od 200 g/m2, pro fotosešity 150 g/m2, pro CEWE FOTOKNIHY XXL panorama v kůži nebo prémiové vazbě 250 g/m2.

Digitální tisk s vysokým leskem

Digitální tisk s vysokým leskem

Používá se 200 g/m2 silný papír pro digitální tisk té nejvyšší kvality. Během výroby jsou vnitřní strany opatřeny bohatou vrstvou vysokého lesku, který rozzáří Vaše fotografie. Současně tak tento lesklý povrch chrání Vaši CEWE FOTOKNIHU proti nečistotám a vlhkosti.

Fotopapír mat

Fotopapír mat

Vnitřní strany CEWE FOTOKNIHY jsou vyrobeny na fotopapír, zpracovaný klasickou chemickou cestou. Po vytištění jsou strany spojeny s nejvyšší přesností. Otevřená CEWE FOTOKNIHA má uprostřed rovný povrch, proto lze do fotoknihy vkládat i fotografie přes obě strany, vytvoříte tak velmi působivý efekt. Matný fotografický papír vykreslí Vaše fotografie a vytvoří obzvlášť dobrý efekt. Připravte se na vysoce detailní fotografie s mimořádnou hloubkou ostrosti.

Fotopapier glänzend

Fotopapír lesk

Pět typů CEWE FOTOKNIH (Čtvercová, XXL Panorama, XL, Velká A4, Velká A4 panorama) může být vyrobeno na obzvlášť kvalitní lesklý fotografický papír. Výrobní proces je podobný jako u matného provedení. Díky lesklému papíru jsou fotografie dokonale ostré a vyniknou i menší detaily. Díky barvám bude Vaše CEWE FOTOKNIHA jedinečná.

Tvrdá vazba

Tvrdá vazba

Tato vazba se Vám dokonale přizpůsobí. Po vytištění se vazba laminuje spolu s kvalitním kartonovým obalem. S nejvyšší přesností a pečlivostí je pak vazba slepena s knihou. Při tvorbě této vazby můžete pustit uzdu své fantazii, je to jen na Vás. Pro lepší přehlednost ve Vaší knihovně lze umístit text i na hřbet fotoknihy.

Plátno premium

Plátno premium

Vazba Plátno premium je kvalitní tvrdá vazba s jemným lněným povrchem. Pro CEWE FOTOKNIHU XL lze objednat tuto vazbu v černé, modré, krémové, červené a stříbrné barvě.

Kůže

Kůže

Hledáte velmi kvalitní vazbu? Pak se Vám jistě bude líbit naše kožená varianta. Ať už v černé nebo hnědé barvě, vždy bude Vaše fotokniha velmi elegantní.

CEWE FOTOKNIHA Digitální tisk Digitální tisk premium mat Digitální tisk s vysokým leskem Fotopapír mat Fotopapír lesk
CEWE FOTOKNIHA XXL panorama
(cca 42 x 30 cm)
  • Tvrdá vazba
  • Plátno premium
  • Kůže
od 1399 Kč*

  • Tvrdá vazba
od 1499 Kč*
  • Tvrdá vazba
od 1999 Kč*
  • Tvrdá vazba
od 1999 Kč*