Stáhněte si zdarma program

 • CEWE FOTOKNIHA XL
 • Kvalita papíru
 • Vazby
 • Ceny

CEWE FOTOKNIHA XL

Spoustu prostoru navíc, nadčasový a elegantní XL formát.

Formát CEWE FOTOKNIHY XL 30x30 cm Vám dovolí nechat své fotografie dostatečně velké. Tato fotokniha s extra prostorem až po 178 stran je díky svému velkému čtvercovému tvaru absolutní trhák.

Cena CEWE FOTOKNIHY XL se pohybuje od 899 Kč.

 


Informace o produktu:
26 až 178 stran(Tvrdá vazba)
26 až 130 stran(Plátno premium)
26 až 98 stran (Tvrdá vazba na fotopapír)

Dodací lhůta:
5 - 10 pracovních dnů

Vysoce kvalitní digitální tisk

Vysoce kvalitní digitální tisk

Všechny typy CEWE FOTOKNIH tiskneme na velmi kvalitní papír. Zásadně používáme papír od 200 g/m2, pro fotosešity 150 g/m2, pro CEWE FOTOKNIHY XXL panorama v kůži nebo prémiové vazbě 250 g/m2.

Digitální tisk s vysokým leskem

Digitální tisk s vysokým leskem

Používá se 200 g/m2 silný papír pro digitální tisk té nejvyšší kvality. Během výroby jsou vnitřní strany opatřeny bohatou vrstvou vysokého lesku, který rozzáří Vaše fotografie. Současně tak tento lesklý povrch chrání Vaši CEWE FOTOKNIHU proti nečistotám a vlhkosti.

Digitální tisk premium mat

Digitální tisk premium mat

Umírněný, ale o to více ušlechtilý vzhled: Pokud se rozhodnete pro CEWE FOTOKNIHU na fotopapír premium mat, ohromí Vás fotografie svým vysokým rozlišením. Protože: Ve výrobním procesu používáme HD inkoust, který zaručí vysokou kvalitu Vašich fotografií. Základ tvoří vysoce kvalitní digitální tisk a papír s gramáží 170g/m2. Nejen vnitřní strany, ale i vazba Vaší fotoknihy může mít matnou povrchovou úpravu. Těšíme se na Vaše originální zpracování.

Fotopapír mat

Fotopapír mat

Vnitřní strany CEWE FOTOKNIHY jsou vyrobeny na fotopapír, zpracovaný klasickou chemickou cestou. Po vytištění jsou strany spojeny s nejvyšší přesností. Otevřená CEWE FOTOKNIHA má uprostřed rovný povrch, proto lze do fotoknihy vkládat i fotografie přes obě strany, vytvoříte tak velmi působivý efekt. Matný fotografický papír vykreslí Vaše fotografie a vytvoří obzvlášť dobrý efekt. Připravte se na vysoce detailní fotografie s mimořádnou hloubkou ostrosti.

Fotopapír lesk

Fotopapír lesk

Pět typů CEWE FOTOKNIH (Čtvercová, XXL Panorama, XL, Velká A4, Velká A4 panorama) může být vyrobeno na obzvlášť kvalitní lesklý fotografický papír. Výrobní proces je podobný jako u matného provedení. Díky lesklému papíru jsou fotografie dokonale ostré a vyniknou i menší detaily. Díky barvám bude Vaše CEWE FOTOKNIHA jedinečná.

Tvrdá vazba

Tvrdá vazba

Tato vazba se Vám dokonale přizpůsobí. Po vytištění se vazba laminuje spolu s kvalitním kartonovým obalem. S nejvyšší přesností a pečlivostí je pak vazba slepena s knihou. Při tvorbě této vazby můžete pustit uzdu své fantazii, je to jen na Vás. Pro lepší přehlednost ve Vaší knihovně lze umístit text i na hřbet fotoknihy.

Imitace kůže

Imitace kůže

Pro koženou vazbu CEWE FOTOKNIHY XL používáme pevnou vazbu z kvalitní koženky. S nejvyšší přesností a pečlivostí je pak vazba slepena s knihou. Vazbu Imitace kůže si můžete objednat v černé, hnědé nebo krémové barvě.

Plátno premium

Plátno premium

Vazba Plátno premium je kvalitní tvrdá vazba s jemným lněným povrchem. Pro CEWE FOTOKNIHU XL lze objednat tuto vazbu v černé, modré, krémové, červené a stříbrné barvě.

 

CEWE FOTOKNIHA Digitální tisk Digitální tisk premium mat Digitální tisk s vysokým leskem Fotopapír mat Fotopapír lesk
CEWE FOTOKNIHA XL
(cca 30 x 30 cm)
 • Tvrdá vazba
 • Imitace kůže
 • Plátno premium
od 899 Kč*
 • Tvrdá vazba
od 1099 Kč*
 • Tvrdá vazba
od 1099 Kč*
 • Tvrdá vazba
od 1499 Kč*
 • Tvrdá vazba
od 1499 Kč*

Kompletní ceník