Stáhněte si zdarma program

 • CEWE FOTOKNIHA velká A4
 • Kvalita papíru
 • Vazby
 • Ceny

CEWE FOTOKNIHA velká A4

Nejoblíbenější CEWE FOTOKNIHA

Naše CEWE FOTOKNIHA velká A4 je se svými rozměry 21 x 28 nejoblíbenějším fotodárkem. Velkou výhodou této fotoknihy je dostatek prostoru pro Vaše jedinečné fotografie. K dispozici máte až 154 stran a vybrat si můžete ze čtyř druhů vazeb. Cena CEWE FOTOKNIHY velké A4 se pohybuje od 399,- Kč.

FOTOKNIHA velká A4

Informace o produktu

Formát:
cca 21 x 28 cm (uzavřený)

Počet stran:
26 až 154 stran(tvrdá vazba)
26 až 130 stran (měkká vazba)
26 až 98 stran (tvrdá vazba na fotopapír)
26 až 50 stran (vazba sešit)

Dodací lhůta:
5 pracovních dnů

Vysoce kvalitní digitální tisk

Vysoce kvalitní digitální tisk

Všechny typy CEWE FOTOKNIH tiskneme na velmi kvalitní papír. Zásadně používáme papír od 200 g/m2, pro fotosešity 150 g/m2, pro CEWE FOTOKNIHY XXL panorama v kůži nebo prémiové vazbě 250 g/m2.

Digitální tisk s vysokým leskem

Digitální tisk s vysokým leskem

Používá se 200 g/m2 silný papír pro digitální tisk té nejvyšší kvality. Během výroby jsou vnitřní strany opatřeny bohatou vrstvou vysokého lesku, který rozzáří Vaše fotografie. Současně tak tento lesklý povrch chrání Vaši CEWE FOTOKNIHU proti nečistotám a vlhkosti.

Digitální tisk premium mat

Digitální tisk premium mat

Umírněný, ale o to více ušlechtilý vzhled: Pokud se rozhodnete pro CEWE FOTOKNIHU na fotopapír premium mat, ohromí Vás fotografie svým vysokým rozlišením. Protože: Ve výrobním procesu používáme HD inkoust, který zaručí vysokou kvalitu Vašich fotografií. Základ tvoří vysoce kvalitní digitální tisk a papír s gramáží 170g/m2. Nejen vnitřní strany, ale i vazba Vaší fotoknihy může mít matnou povrchovou úpravu. Těšíme se na Vaše originální zpracování.

Fotopapír mat

Fotopapír mat

Vnitřní strany CEWE FOTOKNIHY jsou vyrobeny na fotopapír, zpracovaný klasickou chemickou cestou. Po vytištění jsou strany spojeny s nejvyšší přesností. Otevřená CEWE FOTOKNIHA má uprostřed rovný povrch, proto lze do fotoknihy vkládat i fotografie přes obě strany, vytvoříte tak velmi působivý efekt. Matný fotografický papír vykreslí Vaše fotografie a vytvoří obzvlášť dobrý efekt. Připravte se na vysoce detailní fotografie s mimořádnou hloubkou ostrosti.

Fotopapír leskGroß Fotopapier glänzend

Fotopapír lesk

Pět typů CEWE FOTOKNIH (Čtvercová, XXL Panorama, XL, Velká A4, Velká A4 panorama) může být vyrobeno na obzvlášť kvalitní lesklý fotografický papír. Výrobní proces je podobný jako u matného provedení. Díky lesklému papíru jsou fotografie dokonale ostré a vyniknou i menší detaily. Díky barvám bude Vaše CEWE FOTOKNIHA jedinečná.

Vazba sešit

Vazba sešit

Vazba sešit je zcela individuální flexibilní obal pro Vaši CEWE FOTOKNIHU. Vazba je vyrobena ve stejné gramáži jako vnitřní strany fotoknihy (150 g/m2).

Měkká vazba

Měkká vazba

Flexibilní měkká vazba patří mezi velice kvalitní vazby, do kterých se knižní bloky lepí. Měkkou vazbu si navrhnete podle Vašich představ pomocí obrázků, fotek a textu. Můžete vložit i text na hřbet fotoknihy pro snadné řazení knih ve Vaší knihovně.

Tvrdá vazba

Tvrdá vazba

Tato vazba se Vám dokonale přizpůsobí. Po vytištění se vazba laminuje spolu s kvalitním kartonovým obalem. S nejvyšší přesností a pečlivostí je pak vazba slepena s knihou. Při tvorbě této vazby můžete pustit uzdu své fantazii, je to jen na Vás. Pro lepší přehlednost ve Vaší knihovně lze umístit text i na hřbet fotoknihy.

 

CEWE FOTOKNIHA Digitální tisk Digitální tisk premium mat Digitální tisk s vysokým leskem Fotopapír mat Fotopapír lesk
CEWE FOTOKNIHA velká A4
(cca 21 x 28 cm)
 • Vazba sešit
 • Měkká vazba
 • Tvrdá vazba
od 399 Kč*
 • Tvrdá vazba
od Kč*
 • Měkká vazba
 • Tvrdá vazba
od Kč*
 • Tvrdá vazba
od 999 Kč*
 • Tvrdá vazba
od 999 Kč*

Kompletní ceník