Originální vazby pro Vaší CEWE FOTOKNIHU

CEWE FOTOKNIHA - přehled vazeb
Tvrdá vazba

Tvrdá vazba

Tento typ vazby je u našich zákazníků nejoblíbenější. Vazbu můžete navrhnout dle svých představ. Při návrhu vazby můžete použít jak jednoduché pozadí z nabídky, tak i několik fotografií. Je to jedna z vazeb, u které lze umístit text i na hřbet fotoknihy, a tak ji snadno a rychle najdete v každé knihovně. Do tvrdé vazby se vejde 154 stran. Tvrdá vazba dokonale ochrání Vaše vzpomínky v CEWE FOTOKNIZE.

Měkká vazba

Měkká vazba

U měkké vazby také můžete mít vlastní motiv na obalu Vaší fotoknihy. Ačkoliv je vazba měkká, fotokniha je vlepena do hřbetu, na který můžete napsat vlastní text nebo název fotoknihy. Formát vazby je závislý na zvoleném formátu fotoknihy.
U některých typů CEWE FOTOKNIH se do měkké vazby vejde až 130 listů Vašich nezapomenutelných zážitků.

Sešit

Sešit

Tento typ vazby lze použít pro CEWE FOTOKNIHY od malého formátu až po formát A4. Jako u předchozích vazeb můžete své fotografie umístit i přímo na vazbu fotoknihy. Vaše fotokniha bude sešita ve hřbetu sponkami.
Do této vazby lze navrhnout CEWE FOTOKNIHU v rozsahu 26 – 50 stran. Takže budete mít dostatek místa pro Vaše nezapomenutelné zážitky.

Kůže, šroubovaná

Kůže, šroubovaná

Tato vazba se skládá z tvrdých desek a koženého povrchu. Tento typ vazby si můžete vybrat u CEWE FOTOKNIHY XXL panorama v našem programu. Na výběr máte ze dvou barev - černé a hnědé. Fotoknihu je možné vyrobit v rozsahu 26 – 130 stran.
Tato vazba bude elegantním doplňkem Vaší CEWE FOTOKNIHY.

Plátno premium

Plátno premium

Vaše CEWE FOTOKNIHA díky povrchu z prémiového plátna bude velice elegantní. Součástí vazby jsou samozřejmě tvrdé desky a plátno. Do fotoknihy v této vazbě můžete navrhnout 26 – 130 stran. Tento typ vazby lze zvolit pouze v našem programu u CEWE FOTOKNIHY XL a XXL panorama.
U XL fotoknihy máte na výběr z krémové a modré barvy. U fotoknihy XXL panorama zase ze stříbrné a hnědé.