Jediněčné typy papírů pro Vaši CEWE FOTOKNIHU

Typy papírů pro Vaši CEWE FOTOKNIHU
Digitální tisk

Digitální tisk

Vysoce kvalitní digitální tisk na křídový papír splňuje ta nejnáročnější kritéria a nabízí vysoké rozlišení a vynikající kvalitu tisku. Základní variantou je křídový papír s gramáží 200 g/m², pro sešitové knihy 150 g/m².
CEWE FOTOKNIHY XXL jsou zpracovány pro svoji exkluzivitu na křídový papír gramáže 250 g/m². Vazba této CEWE FOTOKNIHY je lepena speciálním polyuretanovým lepidlem. Vlivem této technologie lepení získáme vzhled klasické knihy, které se vyznačují vysokou kvalitou a stabilitou.

Digitální tisk s vysokým leskem

Digitální tisk s vysokým leskem

Vysoký lesk přináší prvotřídní kvalitu a profesionální vzhled. Kvalitní křídový papír s gramáží 200 g/m² je v průběhu výrobního procesu opatřen vysoce lesklým povrchem.
Díky této povrchové úpravě získají stránky také na síle, čímž zvýší estetickou hodnotu Vaší CEWE FOTOKNIHY. Tato speciální lesklá vrstva dodá barvám intenzivní jas a brilanci, a tím získají Vaše fotografie zářivý vzhled.

Kromě toho vysoce lesklý povrch chrání strany v knize před nečistotami a vlhkostí.

Premium mat

Premium mat

Digitální tisk premium mat kombinuje vynikající kvalitu s atraktivním vzhledem. Pro tyto CEWE FOTOKNIHY používáme křídový tiskový papír v gramáži 170 g/m², který potiskneme speciálním HD inkoustem. Tyto inkousty jsou v mimořádně perfektní kvalitě a jsou proto vhodné zejména pro fotografie s jemnými detaily.
Nejen vnitřní strany, ale i obálka CEWE FOTOKNIHY je opatřena matným povrchem. Tímto výjimečným zpracováním dostane Vaše fotokniha diskrétní a elegantní vzhled, stejně tak jako Vaše cenné záběry.

Fotopapír mat

Fotopapír mat

CEWE FOTOKNIHA na značkový matný fotografický papír Fujifilm je vytištěna pomocí klasické osvitové metody. Výsledkem tohoto způsobu výroby jsou vysoké detaily a výjimečná hloubka barev a tím i vynikající kvalita obrazu.
Tato CEWE FOTOKNIHA je lepena technologií Lay Flat, která se vyznačuje naprosto plochou vazbou. Proto je tento typ CEWE FOTOKNIHY obzvlášť vhodný pro panoramatické fotografie umístěné přes obě strany.

Fotopapír lesk

Fotopapír lesk

Tato CEWE FOTOKNIHA je také, stejně jako v provedení fotopapír mat, zpracována a lepena technologií Lay Flat, která se vyznačuje naprosto plochou vazbou. Proto je tento typ CEWE FOTOKNIHY obzvlášť vhodný pro fotografie umístěné přes obě strany.
CEWE FOTOKNIHA na lesklý fotopapír Fujifilm se vyznačuje vysokým detailem kresby a výjimečnou hloubkou a sytostí barev.

Fotopapír premium mat

Fotopapír premium mat

CEWE FOTOKNIHA s fotopapírem premium mat je nejnovější typ papíru z CEWE nabídky. Stejně jako fotopapír mat a lesk je zpracován a lepen technologií Lay Flat, která se vyznačuje naprosto plochou vazbou. Vaše snímky tak můžete umístit bez starostí přes obě strany. Matná povrchová úprava zase snižuje odraz světla na minimum a eliminuje nežádoucí otisky prstů. Fotopapír premium mat nemá náhodou přezdívku „sametový“.
Každé listování a prohlížení Vašich zážitků bude sám o sobě zážitek.