Stáhněte si zdarma program

  • CEWE FOTOKNIHA kompakt panorama
  • Kvalita papíru
  • Vazby
  • Ceny

CEWE FOTOKNIHA kompakt panorama

Kompaktní a elegantní CEWE FOTOKNIHA

Tato CEWE FOTOKNIHA má praktický rozměr 19 x 15 cm. Nabízí spoustu prostoru pro prezentaci Vašich fotografií. Kromě toho je tento formát ideální také pro fotografie orientované na šířku např. fotografie krajiny, dává Vašim fotografiím šmrnc. Cena CEWE FOTOKNIHY kompakt panorama se pohybuje od 229,- Kč.

CEWE FOTOKNIHA kompakt panorama

Informace o produktu

Formát:
cca 19 x 15 cm (uzavřená)

Počet stran:
26 až 74 stran

Dodací lhůta:
5 pracovních dnů

Vysoce kvalitní digitální tisk k

Vysoce kvalitní digitální tisk

Všechny typy CEWE FOTOKNIH tiskneme na velmi kvalitní papír. Zásadně používáme papír od 200 g/m2, pro fotosešity 150 g/m2, pro CEWE FOTOKNIHY XXL panorama v kůži nebo prémiové vazbě 250 g/m2.

Digitální tisk s vysokým leskem

Digitální tisk s vysokým leskem

Používá se 200 g/m2 silný papír pro digitální tisk té nejvyšší kvality. Během výroby jsou vnitřní strany opatřeny bohatou vrstvou vysokého lesku, který rozzáří Vaše fotografie. Současně tak tento lesklý povrch chrání Vaši CEWE FOTOKNIHU proti nečistotám a vlhkosti.

Fotopapír mat

Fotopapír mat

Vnitřní strany CEWE FOTOKNIHY jsou vyrobeny na fotopapír, zpracovaný klasickou chemickou cestou. Po vytištění jsou strany spojeny s nejvyšší přesností. Otevřená CEWE FOTOKNIHA má uprostřed rovný povrch, proto lze do fotoknihy vkládat i fotografie přes obě strany, vytvoříte tak velmi působivý efekt. Matný fotografický papír vykreslí Vaše fotografie a vytvoří obzvlášť dobrý efekt. Připravte se na vysoce detailní fotografie s mimořádnou hloubkou ostrosti.

Vazba sešit

Vazba sešit

Vazba sešit je zcela individuální flexibilní obal pro Vaši CEWE FOTOKNIHU. Vazba je vyrobena ve stejné gramáži jako vnitřní strany fotoknihy (150 g/m2).

Měkká vazba

Měkká vazba

Flexibilní měkká vazba patří mezi velice kvalitní vazby, do kterých se knižní bloky lepí. Měkkou vazbu si navrhnete podle Vašich představ pomocí obrázků, fotek a textu. Můžete vložit i text na hřbet fotoknihy pro snadné řazení knih ve Vaší knihovně.

Tvrdá vazba

Tvrdá vazba

Tato vazba se Vám dokonale přizpůsobí. Po vytištění se vazba laminuje spolu s kvalitním kartonovým obalem. S nejvyšší přesností a pečlivostí je pak vazba slepena s knihou. Při tvorbě této vazby můžete pustit uzdu své fantazii, je to jen na Vás. Pro lepší přehlednost ve Vaší knihovně lze umístit text i na hřbet fotoknihy.

 

CEWE FOTOKNIHA Digitální tisk Digitální tisk Premium-Mat Digitální tisk s vysokým leskem Fotopapír mat Fotopapír lesk
CEWE FOTOKNIHA Kompakt panorama
(cca 19 × 15 cm)
  • Tvrdá vazba
  • Měkká vaba
  • Vazba sešit
od 229 Kč*

  • Tvrdá vazba
od 449 Kč*
  • Tvrdá vazba
od 499 Kč*

Kompletní ceník