Stáhněte si zdarma program

 • CEWE FOTOKNIHA velká A4 panorama
 • Kvalita papíru
 • Vazby
 • Ceny

Fotokniha velká A4 panorama

Klasika v panorama formátu

CEWE FOTOKNIHA velká A4 panorama je ideální pro Vaše krásné fotky z dovolené nebo pro krajinné fotografie focené na šířku. Jak jinak prezentovat Vaše nejlepší fotografie západu slunce na pláži nebo dech beroucích krajin, než právě v tomto panoramatickém formátu. Klasické dětské motivy, jako jsou např. miminka ležící na tatínkovo ruce, vyniknou v tomto formátu přesně tak, jak fotograf zamýšlel. Můžete vytvořit až 154 stran. Cena CEWE FOTOKNIHY velké A4 panorama se pohybuje od 599,- Kč.

CEWE FOTOKNIHA A4 panorama

Informace o produktu

Formát:
cca 28 x 21 cm (uzavřená)

Počet stran:
26 až 154 stran (tvrdá vazba)
26 až 130 stran (měkká vazba)
26 až 98 stran (tvrdá vazba na fotopapír)
26 až 50 stran (vazba sešit)

Dodací lhůta:
5 pracovních dnů

Vysoce kvalitní digitální tisk

Vysoce kvalitní digitální tisk

Všechny typy CEWE FOTOKNIH tiskneme na velmi kvalitní papír. Zásadně používáme papír od 200 g/m2, pro fotosešity 150 g/m2, pro CEWE FOTOKNIHY XXL panorama v kůži nebo prémiové vazbě 250 g/m2.

Digitální tisk s vysokým leskem

Digitální tisk s vysokým leskem

Používá se 200 g/m2 silný papír pro digitální tisk té nejvyšší kvality. Během výroby jsou vnitřní strany opatřeny bohatou vrstvou vysokého lesku, který rozzáří Vaše fotografie. Současně tak tento lesklý povrch chrání Vaši CEWE FOTOKNIHU proti nečistotám a vlhkosti.

Digitální tisk premium mat

Digitální tisk premium mat

Umírněný, ale o to více ušlechtilý vzhled: Pokud se rozhodnete pro CEWE FOTOKNIHU na fotopapír premium mat, ohromí Vás fotografie svým vysokým rozlišením. Protože: Ve výrobním procesu používáme HD inkoust, který zaručí vysokou kvalitu Vašich fotografií. Základ tvoří vysoce kvalitní digitální tisk a papír s gramáží 170g/m2. Nejen vnitřní strany, ale i vazba Vaší fotoknihy může mít matnou povrchovou úpravu. Těšíme se na Vaše originální zpracování.

Fotopapír mat

Fotopapír mat

Vnitřní strany CEWE FOTOKNIHY jsou vyrobeny na fotopapír, zpracovaný klasickou chemickou cestou. Po vytištění jsou strany spojeny s nejvyšší přesností. Otevřená CEWE FOTOKNIHA má uprostřed rovný povrch, proto lze do fotoknihy vkládat i fotografie přes obě strany, vytvoříte tak velmi působivý efekt. Matný fotografický papír vykreslí Vaše fotografie a vytvoří obzvlášť dobrý efekt. Připravte se na vysoce detailní fotografie s mimořádnou hloubkou ostrosti.

Fotopapír lesk Groß Fotopapier glänzend

Fotopapír lesk

Pět typů CEWE FOTOKNIH (Čtvercová, XXL Panorama, XL, Velká A4, Velká A4 panorama) může být vyrobeno na obzvlášť kvalitní lesklý fotografický papír. Výrobní proces je podobný jako u matného provedení. Díky lesklému papíru jsou fotografie dokonale ostré a vyniknou i menší detaily. Díky barvám bude Vaše CEWE FOTOKNIHA jedinečná..

Vazba sešit

Vazba sešit

Vazba sešit je zcela individuální flexibilní obal pro Vaši CEWE FOTOKNIHU. Vazba je vyrobena ve stejné gramáži jako vnitřní strany fotoknihy (150 g/m2).

Měkká vazba

Měkká vazba

Flexibilní měkká vazba patří mezi velice kvalitní vazby, do kterých se knižní bloky lepí. Měkkou vazbu si navrhnete podle Vašich představ pomocí obrázků, fotek a textu. Můžete vložit i text na hřbet fotoknihy pro snadné řazení knih ve Vaší knihovně.

Einband Hardcover

Tvrdá vazba

Tato vazba se Vám dokonale přizpůsobí. Po vytištění se vazba laminuje spolu s kvalitním kartonovým obalem. S nejvyšší přesností a pečlivostí je pak vazba slepena s knihou. Při tvorbě této vazby můžete pustit uzdu své fantazii, je to jen na Vás. Pro lepší přehlednost ve Vaší knihovně lze umístit text i na hřbet fotoknihy.

 

CEWE FOTOKNIHA Digitální tisk Digitální tisk premium mat Digitální tisk s vysokým leskem Fotopapír mat Fotopapír lesk
CEWE FOTOKNIHA velká A4 panorama
(cca 21 × 28 cm)
 • Tvrdá vazba
 • Měkká vazba
od 599 Kč*
 • Tvrdá vazba
od 899 Kč*
 • Měkká vazba
 • Tvrdá vazba
od 1099 Kč*
 • Tvrdá vazba
od 999 Kč*
 • Tvrdá vazba
od 999 Kč*

Kompletní ceník