Navigace:

CEWE FOTOKNIHA
Kontakt
Vrácení peněz

Fotoalbum pro miminko: udělejte ty nejkrásnější okamžiky nezapomenutelnými!

Vyberte ty nejkrásnější dětské fotografie a vytvořte si svou originální a osobitou CEWE FOTOKNIHU jako fotoalbum pro miminko. Uchovejte si tak nezapomenutelné okamžiky a důležité mezníky v životě vašeho dítěte jednou provždy!

První roky života vašeho děťátka uplynou jako voda. Čas na nikoho nepočká a většina vašich krásných vzpomínek postupně nenávratně vybledne. Nenechte takto z vaší paměti zmizet ty nejnapínavější, nejemocionálnější a nejkrásnější okamžiky vašeho miminka! Zachyťte jeho postupný vývoj v CEWE FOTOKNIZE provedené jako fotoalbum pro miminko.

Projevte svou tvořivost a vytvořte ten nejkrásnější dárek: fotoalbum pro miminko

Dětské fotoalbum lze zhotovit zcela individuálně a udělat jej výjimečným předmětem, který si rádi prohlédnete i po mnoha letech. CEWE FOTOKNIHU pro miminko lze s pomocí našeho bezplatného softwaru připravit naprosto snadno, což vám umožní naplno projevit svou tvořivost a fantazii.

Vaše vlastní, originální fotoalbum pro miminko se samozřejmě může stát tím nejkrásnější a nejdojemnějším dárkem, který ocení jak vaši rodinní příslušníci (především pochopitelně prarodiče), tak i blízcí přátelé. Nesmíme ale zapomenout především na dítě samotné, které vám bude za takové fotoalbum vytištěné jako CEWE FOTOKNIHA prvotřídní kvality jednoho dne velmi vděčné. Co může být krásnějšího a dojemnějšího, než si prohlédnout fotografie z doby svých prvních krůčků?

Fotoalbum pro miminko v podobě CEWE FOTOKNIHY můžete zcela jednoduše vytvořit v pohodlí vašeho domova. Potřebujete k tomu pouze náš jednoduše ovladatelný software pro tvorbu fotoknihy, který si můžete stáhnout zcela zdarma. Hotová kniha vám bude co nejrychleji zaslána poštou nebo dodána do obchodu našeho obchodního partnera ve vaší blízkosti. Samozřejmě vám nic nebrání nechat vytisknout a svázat rovnou několik exemplářů a darovat je vašim blízkým.

Vaše osobitá CEWE FOTOKNIHA o miminku: nezapomeňte ani na komentáře

Fotoalbum pro miminko můžete naplnit nejen těmi nejkrásnějšími dětskými fotografiemi, ale rovněž i vašimi  komentáři k nim. Můžete tak do této fotoknihy zaznamenat nejen vizuální vzpomínky, ale stejně tak vaše niterné emoce a myšlenky, které se vám ve chvíli pořízení fotografie právě honily hlavou.

A rozhodně nezapomeňte ani na další kreativní možnosti, které vám CEWE FOTOKNIHA nabízí, jako je například možnost vkusně orámovat jednotlivé fotografie miminka. Dětské fotografie v CEWE FOTOKNIZE Vám zůstanou jednou provždy, budou vytištěny v té nejvyšší kvalitě na stránkách z prvotřídního materiálu a nikdy se vám tak neslepí nebo nevyblednou.

 

 

 

Stáhněte si náš bezplatný a jednoduše ovladatelný software pro přípravu fotoknihy a vytvořte si své fotoalbum pro miminko ještě dnes.
Novinky e-mailem

Již nikdy vám neunikne žádná akce
nebo novinka ze světa CEWE

*Není-li výslovně uvedeno jinak, všechny ceny jsou uvedené vč. DPH a ke každé zakázce je účtováno dopravné a balné dle ceníku.