Close

Moje kronika roku 2016

Vaše nejdůležitější zážitky uplynulého roku v opravdové tištěné knize. Archivujte fotografie z průběhu roku do jedné knihy, kterou si uložíte do své knihovny. V budoucnu si pak můžete kdykoli připomenout uplynulý rok života.


TIP: Kroniku Vašeho roku rozdělte na 4 kapitoly (zima, jaro, léto, podzim) nebo na 12 podle měsíců v roce.

Podzim a zima
Léto a jaro

Celý rok prožíváme spoustu úžasných momentů, které zaznamenáváme na fotoaparát a chytrý telefon. Lyžovačka na horách, relax na dovolené, výlety, rodinné oslavy a Vánoce. Byl to skvělý rok – přeneste své zážitky a příběhy do tištěné knihy.

Aplikace umožní snadné a rychlé sestavení a objednání Vaší kroniky roku z mobilu i z tabletu. Na své knize tak můžete pracovat kdykoli a kdekoli budete chtít.

Jak sestavit kroniku roku?

Pro počítače

Pro tablety a telefony

Program na sestavení a objednání Vaší kroniky roku s fotografiemi, texty a doprovodnými obrázky a kliparty je zcela ZDARMA a volně ke stažení.

Zima

V zimních měsících si užíváme úžasné sjezdovky, divoké koulovačky, zasněžené horské hřebeny i vyhřáté dřevěné chaloupky. Vzpomínejte na svou dovolenou na horách kdykoliv pouhým otevřením knihy.
Zima nabízí spoustu příležitostí ke krásným fotografiím, které si zaslouží, aby byly archivovány – ne v počítači, kde se k nim už málokdy vrátíme, ale v opravdové tištěné knize, kterou stačí vzít do ruky, listovat a vzpomínat.

 cena od 999 Kč

CEWE FOTOKNIHA XL

U našich zákazníků nejoblíbenější formát CEWE FOTOKNIHY XL s rozměry 30 x 30 cm Vám nabízí dostatek prostoru pro opravdu veliké fotografie i pro texty o tom, co jste zažili. Vyberte si jeden z 5 typů papíru a Vaše dílo bude dokonalé a přesně podle Vašich představ.


Videonávod

Krátké video s radami a tipy, jak na kroniku roku – kapitola zima. Jak vkládat fotografie, rámečky nebo pozadí, které navodí na stránkách zimní atmosféru?


Jaro

Jaro je úchvatné roční období – užijte si ho. Dech beroucí příroda, výlety po krásných místech u nás i v zahraničí, první sluneční paprsky. Vytáhněte chytrý telefon nebo vezměte do rukou svůj fotoaparát a foťte všechny své jarní zážitky.


Jarní příroda se už probudila po zimním spánku a září barvami, které vybízejí k vyfotografování. Kapitola jara ve Vaší kronice roku tak bude inspirativní, barevná a výrazná.


 cena od 399 Kč

CEWE FOTOKNIHA Velká A4

CEWE FOTOKNIHA Velká A4 se stane ideální knihou pro všechny milovníky klasických formátů. Oblíbený rozměr 21 x 28 cm Vám umožní přehledně řadit všechny kroniky jednotlivých let ve své knihovně jednu vedle druhé.


Videonávod

Nechte se inspirovat tipy, jak na kroniku roku – kapitola jaro. Zdokonalte se v používání klipartů a dalších prvků, které dodají stránkám jarní vzhled.


Digitální tisk

Fotopapír lesk

Fotopapír lesk

Premium mat

Fotopapír mat

Kvalita papíru

Digitální tisk s vysokým leskem

Digitální tisk
s vysokým leskem

Premium mat

Fotopapír mat

Digitalni tisk

Vaše kronika roku Vám bude dělat radost v knihovně po celý život. Výběr kvality papíru je tak velmi důležitý. Nejoblíbenějšími jsou fotopapír lesk a fotopapír mat. Kromě nich máte na výběr digitální tisk, premium mat a digitální tisk s vysokým leskem.


Nejste si jistí? Navštivte jakoukoli naší prodejnu a prohlédněte si všechny druhy papíru.

Léto

Letní měsíce začínají! Děti mají ve škole prázdniny a dospělí si berou v práci zaslouženou dovolenou, aby odjeli a pořádně si odpočinuli. Nejlépe někde v teple u moře. Nebo poznáváním nové kultury na druhém konci světa?


Oblíbené jsou i prázdniny na krásných místech České republiky. Až budete balit, nezapomeňte na fotoaparát – všechny výjimečné chvíle vyfoťte. Kapitola léto bude plná mimořádných zážitků!

 cena od 599 Kč

Formát Velká A4 panorama

Zaznamenejte všechna Vaše malá i velká dobrodružství za celý rok v CEWE FOTOKNIZE Velká A4 panorama. Formát 28 x 21 cm a až 178 stran je pro to ideální.


Videonávod

Zhlédněte krátké video s radami a tipy, jak na kroniku roku – kapitola léto. Naučte se ještě lépe pracovat s programem, aby Vaše krásné letní snímky z dovolené vynikly.


„Vytváření kroniky roku je naše tradice. Vždycky v lednu na ní společně se ženou pracujeme. Žena více tvoří a já víc koukám a říkám své nápady. Po každé když pak naše kronika roku přijde, tak si ji prohlédneme společně jako rodina a pak si ji ještě několik dní poté předáváme. Nikdy se nemůžu vynadívat na fotografie svých dětí a ženy. “

Aleš Reho, zákazník CEWE FOTOKNIHY

Podzim

Během podzimu se příroda vybarví do krásných tónů. Také zbožňujete procházky pestrobarevným lesem, kdy Vám nad hlavou stále ještě svítí paprsky slunce z doznívajícího léta? Barevné listí, kaštany, dýně a Halloween, podzimní romantické víkendy v zahraničí…


Vyfoťte všechny krásné chvíle, které Vám dělají radost. Při prohlížení kroniky roku Vás budou fotografie těšit zas a znovu.

 cena od 229 Kč

Formát Kompakt panorama

CEWE FOTOKNIHA elegantního formátu Kompakt panorama s rozměry 19 x 15 cm snoubí dostatek místa pro Vaše fotografie z jednoho roku, ale také komfortní rozměry pro přenášení knihy v tašce.


Videonávod

Nevíte si rady s podzimními stránkami Vaší kroniky roku nebo byste chtěli inspiraci? Přehrajte
si krátké video s radami a tipy, jak na kroniku roku – kapitola podzim.


Velká A4

Formáty CEWE FOTOKNIHY

XXL

Velká A4 panorama

Mini

Pro Vaši kroniku roku si můžete vybírat z mnoha formátů CEWE FOTOKNIH. Zvolte si jednu z 9 velikostí pro Vaši první kroniku a stejnou velikost používejte i pro další kroniky.


Náš nejoblíbenější formát je XL a Velká A4 panorama. Kromě nich máte na výběr XXL panorama, XXL na výšku, Velká A4, Čtvercová, Kompakt panorama, Malá a Mini.

Všechny formáty knih si můžete prohlédnout na vlastní oči na jakékoli naší prodejně.Nejste si jistí? Navštivte jakoukoli naší prodejnu a prohlédněte si všechny druhy papíru.

Malá

Kompakt panorama

XL

Čtvercová

XXL panorama

Vánoce

Začíná nejkouzelnější část roku. Užijte si tu pravou vánoční atmosféru se svými blízkými. Vánoční stromek, procházky vyzdobenými ulicemi, lesknoucí se ozdoby, světélka a svíčky, dárky.


Vyfotografujte vánoční snímky svých dětí a celé rodiny. Nezapomeňte také na momentky. Právě v nich nejlépe zachytíte aktuální sváteční náladu během Vánoc.

 cena od 1399 Kč

Formát XXL panorama

Hledáte největší formát CEWE FOTOKNIHY? XXL panorama je ideální právě pro největší a nejdůležitější momenty Vašeho roku. Díky rozměrům 38 x 29 cm a až 178 stranám se Vám tak nabízí dostatek místa pro všechny Vaše fotografie, texty i videa. Do své knihy můžete dát cokoli jen budete chtít.


  1. Stáhněte si program na sestavení, který je ZDARMA.
  2. Otevřete program a vyberte formát CEWE FOTOKNIHY a typ papíru.
  3. Zvolte, zda chcete začít sestavovat s prázdnou knihou, nebo jestli má program udělat návrh za Vás.
  4. Vyberte složku s fotografiemi z Vašeho PC a nahrajte je do programu.
  5. Přetáhněte vybrané fotografie do knihy.
  6. Připište texty a popisy k fotografiím, přidejte tematické obrázky a kliparty.
  7. Finální kontrola a objednání na Vaše oblíbené výdejní místo.

Návod na sestavení Vaší kroniky roku

Zákaznické centrum

272 071 400

Po - Pá: 09:00 - 19:00 | So - Ne: 10:00 - 18:00

© 2017 Cewe Color a.s.